Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a napközis...

Mit tennétek, ha a napközis gyermeketek fél órát késne az óráról, és napközis tanár csak akkor venné észre, hogy nincs az osztályban amikor bekopog az ajtón, hogy bocsánat elkéstem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mit? Előfordul az ilyen, valószínű, hogy pár perc múlva észrevette volna.
2009. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thurston ***** válasza:
35%
Fognék egy katanát, megölném a tanárt, a gyerekemet, aztán a rettentő szégyen hatására magammal is végeznék.
2009. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Megdicsérném a gyerekemet hogy milyen illedelmes: kopog és bocsánatot kér! Ne aggódj kiderül a létszámellenőrzésnél. Biztosan belemerültek a leckébe! Nem dől össze a világ:)))
2009. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én napköziztem pár évig, bevallom, velem is előfordulhatott volna, mert a 20-25 fős csoportom 4 osztályból tevődött össze (ami ugye 4 féle órarendet, ugyanennyi ebédelési időpontot, legalább 6 féle különórát jelentett), néha szinte képtelen voltam követni, ki hol van éppen, egy füzetbe vezettem mindezeket. Rémes volt.
2012. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feljelenteni a tanárt, gondatlanságával veszéyeztette a gyereket!
2016. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!