Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szombat délután kapnál 3...

Ha szombat délután kapnál 3 szabad órát a férjeddel mit csinálnál hova mennél?

Figyelt kérdés
Hirtelen azt se tudom mit is csináljunk. Anyósom nem szokott sose vállalkozni rá hogy vigyázzon rájuk de most felajánlotta ( 3 gyerek van) hogy 2-5ig itt lesz.A pici alszik 1-3ig a másik kettő már nem igazán alszik délután (6 és 4 évesek) . Azt se tudom hova kapjak szóval ötletek mit csinálnátok?
2013. febr. 7. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó kérdés:) Ha szép idő lenne, elmennék sétálni, beülnék valahova beszélgetni, mint mikor fiatalok voltunk és randiztunk:) Mondjuk mi most is fiatalok vagyunk, de van egy fiunk. Már régóta el akarunk menni valahová, akár kajálni vagy beülni valahova, inni valamit. Ha nem itthon vigyáznak a fiunkra, hanem mi visszük át anyukámhoz, akkor hazajönnék és itt ellennénk...:) De el lehet menni moziba is, biztos régen voltatok.
2013. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen moziban ezer éve nem voltunk de megnéztem a kínálatot és hát egyiktől se megyek falnak szóval vmi jó kis igazán feltöltődős dolog kellene, mert ha kiadok több ezret egy rossz filmre attól nem fogom úgy érezni hogy jól kihasználtuk ezt a 3 órát.

Ráadásul esélyes hogy mostanság nem lesz túl sok ilyen alkalom. Szerintem anyósnak a haja égnek áll majd este 5re ...

2013. febr. 7. 12:47
 3/18 anonim ***** válasza:
kaja,séta a Normafánál,ha esik a hó lehet szánkózni (örök ifjuknak)
2013. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem Bp. lakunk de köszi:)
2013. febr. 7. 12:54
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
beülnénk valahova megreggelizni, vagy kévézni, aztán irány egy kis szaunázós, illatkamrás fürdőzés....(tehát gyógyfürdő :) )
2013. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Egy közeli kirándulóhelyen egy jó kis séta,utána beülni egy jó kis étterembe étterembe,és végig beszélgetni nevetni,élvezni egymás társaságát!(éppen ezért én moziba biztos nem mennék ebben az esetben) :D
2013. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami gyógyfürdőt választanék.
2013. febr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmennénk csak úgy bele a nagyvilágba. Beülnénk a kocsiba és mennénk, mindegy, hogy hová. Lehet ez a közeli város is, ahol utána megiszunk egy kávét, de lehet a kietlen puszta is.

Én azt figyeltem meg magunkon, hogy ha kettesben autókázunk akkor sokkal jobban tudunk beszélgetni. Nem zavar semmi külső tényező, a férjem figyelmét nem vonja el egy jó nő sem a szomszéd asztalnál, nem kell más miatt halkabban beszélgetni és esetleg kényes néhány témát mellőzni, ...

2013. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék sze*xe*lni egy olyan helyre, ahol nincs a másik szobában gyerek.
2013. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fürdő, tóparti/folyóparti séta.

Mindenképpen olyan program, ahol egymásra tudtok figyelni!

2013. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!