Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha szombat délután kapnál 3...

Ha szombat délután kapnál 3 szabad órát a férjeddel mit csinálnál hova mennél?

Figyelt kérdés
Hirtelen azt se tudom mit is csináljunk. Anyósom nem szokott sose vállalkozni rá hogy vigyázzon rájuk de most felajánlotta ( 3 gyerek van) hogy 2-5ig itt lesz.A pici alszik 1-3ig a másik kettő már nem igazán alszik délután (6 és 4 évesek) . Azt se tudom hova kapjak szóval ötletek mit csinálnátok?
2013. febr. 7. 12:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Erre a szexelés témára én is gondoltam megmondom őszintén :DDD de végülis ezt itthon is meg tudjuk oldani éjjel bár azért nyilván nem olyan átéléssel mint régen:DD

A fürdő se rossz bár nem érzem úgy magam hogy most nagyon le akarnék vetkőzni fürdőruhára ...:( van még rajtam szülés óta pár kiló és szoptatok is még (10 hós a kicsi) ...:(

2013. febr. 7. 13:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Van egy kiskocsma, ahol randizgattunk, biliárd, háttérben mindig valami film, és zene.

Én oda elmennék, 500forintig biliárdoznánk, csocsóznánk, esetleg egy üveg bacardi breezer, vagy VBK, dumcsi, poénkodás.

De ilyen úgyse lesz:( Velem már el se indul a férjem.

2013. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lanfear! Csak nem Zala környéki vagy? VBK :)
2013. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
én nem vagyok zalai de tudom mi az a vbk:))))
2013. febr. 7. 16:02
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én főiskolás vagyok:D
2013. febr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
:) Néztek már pár helyen furcsán ránk, amikor VBK-t kértünk. Vagy leót.
2013. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Keresnék egy panziót és nyugodt szex, végre:)))
2013. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 frászkarikaborsó ***** válasza:
a hálószobába :D
2013. febr. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!