Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudtátok, hogy készen...

Honnan tudtátok, hogy készen álltok a gyermekvállalásra?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy éreztem az erős belső késztetést.

Össze nem lehet keverni semmivel.

2013. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudom igazán megmagyarázni.

Valahogy jött egy belső érzés, úgy éreztem most már jöhet.

2013. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. Később kiderült, nem is álltam rá készen. Aztán valahogy mégis szuper kis család lettünk. ;)
2013. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudtam,hogy fiatal vagyok,de hát ott volt a kezemben a pozitív teszt,és akkor az embernek már nincs sok választása,és tulajdonképpen egy jó megoldás van az én értékrendemben.Terhesség alatt minden jó volt,de a szülés után az elő pár hónapban elég mély depresszióban voltam,párom tartotta bennem a lelket akkor tudtam,hogy még nagyon gyerek vagyok ehhez a dologhoz,őszintén nem baj ha az ember részben gyerek de én akkor még nagyon az voltam 21 évesen,a 3.hónap után összeszedtem magam idővel minden jobb lett,1 éves volt a fiam mikor először éreztem úgy,hogy jobban kötődünk egymáshoz,addig inkább olyan érzés volt,mintha a kisöcsémről gondoskodnék,még ha furán is hangzik,voltam a padlón,voltam a fellegekben.Nagyon szeretem a kisfiam,senkinek me adnám, sok nehézségen vagyunk túl és úgy érzem mellette érek meg igazi anyává,már most tudom,hogy a második babához már készen állok,már eléggé felnőttem hozzá.23L
2013. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Onnan hogy a nap 90%-ban az járt a fejemben hogy vágyom egy babára/gyerekre. :)
2013. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!