Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örülsz annak hogy nő vagy,...

Örülsz annak hogy nő vagy, anya vagy, feleség vagy?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy jó nőnek lenni?
2009. szept. 8. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindent egybevetve én örülök, hogy nő vagyok. Persze néha belegondol az ember, hogy dolgozni járok, utána a gyerekért megyek, aztán vásárolni meg főzök meg takarítok, stb. és nagyon kevés szabadidőm van. Egy férfinek messze nincs ekkora felelőssége illetve ennyi teendője. DE, én szeretek a családomról gondoskodni, élvezettel teszem. Annál semmi nem jobb, mint mikor odabújnak hozzám, hogy szeretnek.
2009. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én örülök, hogy nőnek születtem, és nem férfinek :)
2009. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt leszámítva, hogy egy nőnek mindig van valami baja és sokat kell szenvednie (gondolok itt 9 hónap, szülés, havi vérzés, görcsölés,fájdalmak) jó anyának lenni. Jó feleségnek lenni. Nőnek nem igazán jó lenni.

És most már örülök, hogy 2 fiam van és nincs lányom, mert neki is ez a "rabszolgasors" jutna.

Utálom, hogy csak a nőnek a dolga mosogatni, teregetni, hajtogatni, főzni. :)

De ez van, ezen nem sokat tudok változtatni.

:D

2009. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha bizony nem egyszerű, hogy minden területen helyt kell állni, de az az önzetlen szeretet, amit kapunk a gyerekektől, férjtől, szerintem ez mindent megér.

Szóval igen, szeretek nőnek lenni!

2009. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ezen még sosem gondolkoztam. De jólkereső, egyetemet végzett férjet szerettem volna, megkaptam. Ezt akartam csinálni, amit most csinálok, ezt is megkaptam. 3 gyermeket szeretnék, és két kutyát, és ha ez is összejön, akkor tényleg örülni fogok annak, hogy nő vagyok. Semmi bajom sincs azzal, hogy nő, anya és feleség legyek. Mindegyiket szeretem csinálni. Jobb, mint nap mint nap azon törni a fejemet, hogy miből fizetjük ki holnap a rezsit (a férjem szegény folyton a pénzen agyal), a pénzkeresés nekem annyira nem megy, én házias konyhatündér vagyok, aki szeret eltapogatni a vasalnivalóval, szereti a lakást szépítgetni. Ha nem kellene a lábamat meg a hónaljamat borotváljam, na, akkor tudnék felhőtlenül örülni a nőiességemnek :)
2009. szept. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is szeretek nő lenni. Jó érzés, hogy nőként szeretnek, tisztelnek. Előre engednek az ajtóban, cipelik helyettem a nehéz dolgokat, udvariasan bánnak velem. Csodálatos dolog anyává válni, érezni hogy nő a pocakomban "valaki", átélni a születését... És hát, az anyai szeretet az leírhatatlan!!!

Itthon én végzem a házimunkát szinte teljesen, és a lányunkról is nagyrészt én gondoskodom. A párom cserébe fát vág, fűtést szerel, polcot épít, kerítést javít, karbantartja az autómat, szóval elvégzi a "férfi" munkát. Persze ez nem azt jelenti hogy néha kicsit nem keverednek a dolgok. Ha egy-egy este kimerülök, akkor ő fürdet, altat, viszont néha én is tudok fát behordani stb...

Szóval szerintem jó nőnek lenni ebben a környezetben ahol én élek:)

2009. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már gyerekkoromban lázadoztam az ellen, hogy egy fiú, ffi többet tehet meg, mint egy nő. Ez így nagyon igazságtalan, ebből a szempontból nem jó nőnek lenni. De egy gyermeket kihordani a szíved alatt, életet adni neki, megvédeni és vígasztalni ha valamije fáj, ez gyönyörű az anyaságban. A nőisségben és feleségként pedig szintén a gondoskodás a szép. Összeségében szeretek nő lenni, anyának lenni pedig meg mégjobban. A feleség se rossz, bár a sok sikamaka nem az én világom, főzök, mosok, takarítok, de ezért elvárom, hogy a férjem elismerje ezt a munkámat is, arról nem is beszélve, hogy a kisfiam mellett dolgozom is, amiért nagyon hálás nekem.
2009. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőnek lenni nagyon jó, én élvezem minden percét (talán a menstruációt nem annyira). Anyának lenni más kategória már, de épp úgy élvezem, bár ez már több nehézséget jelent, nagy kihívás. Feleség még nem voltam, erről nem tudok nyilatkozni.
2009. szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek nő lenni. Egyenesen megrémiszt az az elmélet miszerint mindenki ellenkezője lesz a következő éltében, mint most. Mert akkor férfi leszek! XD Egyedüli amit gyűlölök az a menzesz, mert cuki kis ájulásokkal és "alig észrevehető" Fájdalmakkal jár. Mindent kipróbáltam, csak a fogamzásgátló segített. De még egy év után is rettegek, hogy mi van ha megint nem hat... :S Szóval ez egy kicsit tönkretett... De szeretnék igazi nő és feleség lenni majd, anya nem szeretnék lenni.
2009. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a sok pozitív válasznak.Köszönöm szépen.
2009. szept. 9. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!