Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki akar rúgni a főnököm, mert...

Ki akar rúgni a főnököm, mert babát várok, tényleg kirúghat?

Figyelt kérdés
Bejelentettem a főnökömnek a jóhírt,hogy kisbabám lesz,erre azt mondta,hogy amint talál helyettem jó munkaerőt,azonnal megszűnteti a munkaviszonyom,mert én hogy képzelem azt,hogy ő majd utánam tb-t fog fizetni és hogy megyek el orvoshoz meg vérvételre,mikor egyszemélyes boltban dolgozom és senki nem tud helettesíteni, ő sem,mivel arab és nem ért a pénztárgéphez, a sütéshez,semmihez. Szóval inkább kirúg. Régen nem lehetett kismamát kirúgni,már igen?
2013. febr. 20. 20:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal mondj fel ezen a szar munkahelyen.
2013. febr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy ha bizonyos időn belül bejelented akkor nem rúghat ki.
2013. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se mondj fel, menj el táppénzre
2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg sem SŐT jelenleg egyáltalán nem lehet kismamát kirúgni! Az orvosi vizsgálatokra kötelező elengedni a kismamát! Ja nem jutsz vele dűlőre akkor munka jogásztól, helyi családsegítőtől, önkormányzattól kaphatsz segítséget.
2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Milyen szerződésben vagy határozott vagy határozatlan?
2013. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Most se rúghat ki, de mivel pokollá fogja tenni az életedet, ezért elmennék táppénzre...

És elmagyaráznám neki, hogy próbáljon csak meg kirúgni, és akkor nézhet majd ha kártérítést kell fizetnie, az elmaradt béreiddel együtt!! Jobban jár ha kussol!

2013. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
91%
Táppénz alatt sem rúghat ki. Munkahelyet ne hagyd ott mert rosszul jársz!!!
2013. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Köszönön! Nem vagyok veszélyeztetett terhes, hogy menjek táppénzre? 13 hetes vagyok,még nem fog kiírni az orvos. Most mit tegyek? Ha kirúg, nem lesz gyedem se.Terhesen pedig nem fognak felvenni sehova.
2013. febr. 20. 20:41
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Milyen szerződésed van, mert ha havonta hosszabbítja akkor nem köteles tovább meghosszabbítói?
2013. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Attól még elmehetsz táppénzre! Nyugodtan felvázolnám a helyzetet a dokinak, vagy elmondanám, hogy kemény munkát végzel, és nem bírod...
2013. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!