Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gratuláltak iwiw-en az ismerősök?

Gratuláltak iwiw-en az ismerősök?

Figyelt kérdés

Gondolom, amikor megszületett az első (vagy a második) babád, te is raktatál ki képeket Róla iwiw-en. Mennyire jellemző, hogy gratulálnak az emberek? Vagy a többség le se tojja? (már bocsánat)

számadatot is írhattok


2009. szept. 9. 14:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

09:27 -nek


ebben valóban igazad van. Én is ha nem írok valakinek, annak az az oka, hogy nem akarok tolakodó lenni.

De amióta tudom, hogy az jólesik az embernek,írok mindekinek, csak pár szót. :)

2009. szept. 11. 09:34
 22/29 A kérdező kommentje:

09:27


Ja még annyit, hogy ha lehetne 200%-ot adni, akkor most azt adnék. Tényleg hasznosnak gondolom, amit írtál. :)

2009. szept. 11. 09:37
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak páran gratuláltak, és inkább olyanok akikkel már nagyon régen nem találkoztunk.
2009. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen, egy jópáran gratuláltak, de volt olyan is aki nem. Na bumm, és akkor mivan?
2009. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
38%

Sajna nekem rossz tapasztalataim vannak és azt kell,hogy mondjam igenis irigyek az emberek ha gyereked van.

az összes barát akiket annak hittem szinte eltűnt mikor megszületett a baba és azóta sem nagyon hallok róluk.

Voltolyan akinek már van gyereke,de mivel más az élet körülményünk,nekünk van lákásunk nekik nincs-bár igaz ők 3szor többet keresnek-csak nem bejelentve...ami nem az én gondom..na mindegy és nekünk van kocsin-bár igaz mindig hónapról hónapra élünk-és nekünk szép egészséges jól fejlődő babánk van,aki idejében csinál mindent,az ő lánya meg vissza maradott volt,különböző egészségi dolgok miatt...amiről bár ő is tehet de nem feltétlen az ő hibája csak.Na mindegy,de ezek miatt úgy elfordultak tőlünk,hogy azóta sem értjük.és sajnos egy másik lánnyal is ez volt,csak ott azért mert neki nem sikerült teherbe esnie még..és azt hitte hamarabb lesz terhes mint én,pedig sztem ez nem verseny és tényleg csak arról kellene,hogy szóljon a dolog,hogy saját magára oda figyeljen és egészségesen éjen.Mert bár igaz én nem vagyok egy manöken alkat,főleg így szülés után de azt hiszem egészséges vagyok,ő meg csak állandóan betegeskedik-bár tény,hogy csinos,mert állandóan fogyózik....na mindegy..azt hiszem ezek bebizonyosodtak,hogynemis barátok.az iwiwen nagyon kevesen gratuláltak.Volt olyan,hogy csak azért mert valahogy beszélgettem velük és mellesleg megjegyezték.De meglepetten láttam,hogy az anyám kollégái hamarabb írtak,hogy gratulálnak mint a saját kollégáim-hát mi ez ha nem irigység...sztem totál azok az emberek s ha nem a gyerek miatt akkor azért mert jobban nézel ki,vagy jobban élsz vagy van kocsid,lakásod ,mész nyaralni vagy sem..stb..csak azt nem látják milyen munka van mögötte...én annak gratulálok mindig akit fontosnak tartok-bár tény így is van olyan -pl a saját másod unoka tesóm aki mielőtt megszült állandóan beszélgettünk,szülés után mikor gratuláltam annyit nem mondott,hogy kösz vagy valamit...azóta sem írtam neki,mert rosszul esett,hogy 3levélre sem reagált...14hós baba mamája

2009. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

10:50


Azokban az esetekben, amiket írtál pl-nak, valahol megértem őket. Biztos nagyon fáj látnia annak az anyának a gyerekedet, akinek nem lehet gyereke, vagy beteg a gyereke. Tudom, hogy ezt föl kéne dolgoznia, de úgy tűnik, nem olyan könnyű. Ez még attól nem irigység :( sajnálom őket

2009. szept. 11. 12:19
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél gratuláltak sokan, a másodiknál...hát, nem is emlékszem:) talán 4en. De engem nem érdekel, jól esik a gratuláció, bár fárasztó volt válaszolgatni.


Van olyan ismerősöm, aki kiírja, hogy jaj ilyen beteg, olyan beteg és arra várja a tömeges megkereséseket. Szerintem mindenki a falra mászik tőle.


Egyébként a barátaim gyerekeihez sem iwiwen gratulálok, az távoli ismerőseim, volt csoporttársaim, akikkel egyébként sem tartom a kapcsolatot, gyerekei nem izgatnak.


A másik pedig nem mindenki nézegeti a friss képes fotókat. Én sem néztem, az utóbbi időben kezdtem el, de egy nagy hülyeség, mert van olyan ismerősöm, aki eltesz egy 60-as sorozatot és másokét friss képeit nem is látom tőle. Hát ennyit az iwiwről.

2009. szept. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%

Nekem elég sok ismim van, közeli és távoli egyaránt. Voltak néhányan akik írtak-bár nem sokan. Egy-egy kép hozzászólás is jött, pedig tényleg gyönyörű, helyes babám van-nem elfogultság :).

e engem inkább az zavar, hogy ha én látom valakinél, hogy baba született, vagy csak fog, esetleg esküvő volt-én írok nekik, gratulálok, de még arra sem méltatnak, hogy annyit válaszoljanak, hogy kösz.

2009. szept. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szia! A 300-ból kb 3-4-en. Olyan is, akire nem is számítottam, de ilyen is, olyan is van. :)

Olyan régi barátnőm is, aki hónapokkal utána írt, hogy akkor vette észre. Akivel meg kb 10-15 évig jóban rosszban együtt voltunk, már azóta nem jelentkezik, amióta megírtam neki, hogy várandós vagyok, az azelőtti volt az utolsó levele, és nem is gratulált. (Hogy ezért vagy másért, nem tudom, és teljesen mindegy.) A tesója, akivel csak a barátnőm miatt futottunk össze, még a részleteket is kérdezte.

Az iwiwen az a jellemző, hogy van, aki mindenkinek ír a szüli-névnapjára, házasság...stb. Van, akinek meg nem halljuk a hangját.

El tudom képzelni, hogy egy nyitottabb embernek, aki aktívan tartotta a kapcsolatait, szinte mindenki ír. Hát... én az iwiw képes funkcióját most, tőled tudtam meg. :) A napokban vettem észre véletlenül, hogy van "hírfolyam".

Mindenki maga tudja, mit miért csinál. Örültem a gratulációknak, de nem vártam el senkitől, és nem firtatom az okokat sem (pl.abarátnőm testvére okát sem), ki tudja, mi lehet mögötte, ami eszembe se jut.


Azért én hadd gratuláljak, akármikor is született a babád! :)

2009. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!