Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg rossz anya lennék?...

Oláhné Döniz kérdése:

Tényleg rossz anya lennék? Igaza van?

Figyelt kérdés
Kislányom megkapta a 2 hónapos oltásokat,kettőt egyszerre.Nagyon sírt a szuri beadásakor,nehezen nyugodott meg.Végül elaludt,pár óra múlva otthon felébredt és újra sírni kezdett,nehezen lehetett megvigasztalni. Kb:40 percet sírt.A férjem azt mondta rossz anya vagyok,mert nem tudom megvigasztalni!!

2013. jan. 24. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért szültél neki gyereket?
2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
A férjed elég tapló volt. Szerintem csak nagyon idegesítette, hogy a baba sír és nem nyugszik meg. Na de ez nem mentség! Ő is ugyanúgy megpróbálhatja megnyugtatni, nemcsak anyja van. Ezzel az erővel, ő meg rossz apa, mert ő sem tudta ezek szerint megnyugtatni a lányát.
2013. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Nos, ezek szerint o meg rossz apa, ha neki se megy.
2013. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagy rossz anya. Akkor lennél az, ha meg sem próbáltad volna vígasztalni. Viszont, ha a férjed úgy okoskodott, hogy ő meg sem próbálta megnyugtatni a kicsit, na akkor ő épp rossz apa volt.
2013. jan. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Te a legkevésbé sem vagy rossz anya, viszont a drága férjed tedd a helyére, mert nagy tuskó volt! Tisztára elöntötte a sz.r az agyam... Még ilyet! 2 hónapos, naná, hogy sír két oltás miatt...
2013. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vagy rossz anya! Persze, hogy sír egy 2 hónapos baba szuri után. De a férjemet én úgy helyre tenném, ha ilyet merne mondani, hogy azt nem tenné ki az ablakba! Mekkora bunkó, már ne haragudj.
2013. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább apuka a rossz..
2013. jan. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya! Ne foglalkozz a férjed bunkó beszólásával. Az én lányom a 2 hónapos oltás után 2 napig szinte csak aludt, ha viszont ébren volt, csak sírt folyamatosan, semmi nem nyugtatta meg.
2013. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ,megnyugtatta a lelkem!.A férjem tényleg bunkó volt és ő valóban nem is próbálta megnyugtatni.
2013. jan. 24. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!