Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! A párotok mennyi...

Anyukák! A párotok mennyi időt tölt a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Csak játszik vele esténként, vagy pl. fürdeti, eteti, otthon marad vele, hogy ki anya kikapcsolódhasson stb
2013. márc. 7. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden szabadidejét velünk tölti. Közösen fürdetjük, játszunk, meg szokta etetni, pelenkázni. 100%-osan el tudja látni. Én is minden időmet velük töltöm, tehát nincs ilyen, hogy én elmegyek kikapcsolódni és addig apa vigyáz a gyerekre, de nincs is rá igényem. Ha lenne mehetnék.
2013. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
szívesen és lelkesen játszik vele. A fürdetésnél segédkezik, de én fürdetek. Altatásnál nagy ritkán, ha kifejezetten kérem vagy ha mondjuk fürdőkádban vagyok és felsír. kikapcsolódás miatt én még nem hagynám egyedül itthon, még csak 4 hós, de később szerintem ilyen is lesz majd úgy kb havi egyszer :)
2013. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jégtánc ***** válasza:
Este mindig ő fürdeti,ez az ő kis programjuk.Ha úgy alakul ő eteti,ha sportolok ő van vele.Hétvégén is ha nagytakarítás van,akkor is ő játszik addig vele.
2013. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sajnos elég sokat dolgozik.De azt a kisidőt amit itthon van a gyerekekkel tölti.
2013. márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amíg kiskádban fürdött apa fürdette. Mióta a nagykádban fürdik felváltva fürdünk vele együtt. Sokat játszanak együtt munka után. Én közben elmosogatok, vagy amit éppen kell, aztán csatlakozom hozzájuk. Párszor már tornázni is eljutottam. Etetni főleg akkor eteti ha kanállal lehet, mert nem tudja elviselni ahogy a kezével kilapítja a kenyeret :-)
2013. márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Férjem is nagyon sokat dolgozik, van hogy este 9-re ér haza.

Max 1,5 órát játszanak, de nagyon megerőltető a drága férjemnek. Neki ez nyűg. A picur nagyon apás, ha itthon van mindig vele kell lenni, csak vele akar játszani. Ha pedig megpróbálom a BarátokKöztet megnézni fejemhez vágja, hogy persze de jó nekem én nézhetem a tv-t. Hát nálunk ez van.

Ha el kell mennem valahova akkor anyósom vigyáz a fiamra.

2013. márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!