Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Farfekvéssel spontán szülés?...

Farfekvéssel spontán szülés? Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés
Harmadik baba.

2013. márc. 7. 18:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szigorú feltételei vannak annak, hogy hüvelyi szülésbe bele lehessen engedni egy anyukát faros babával.

És ezeket a feltételeket az orvosodnak kellene tudnia. Olyan nincs, hogy rád bízza!!!

2013. márc. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolóval teljesen egyet értek. Lehet sokan megszültek faros babát, de az orvosod téged ismer, a te adottságaidat látja, a baba méreteit stb. Amennyiben rutinos orvos, segítenie azért kellene, mert te honnan is tudhatnád, hogy mit dönts.

Próbáld felvázolni a dokinak a félelmeidet, ha vannak, hátha tud rajta segíteni, beszéljetek róla őszintén. Minden apró cseprő dolgot, ami nyugtalanít inkább kérdezz meg.

Egyszer-kétszer nálam az nagyon bevált, amikor "lelkiztem" a dokimmal, hogy ha a felesége lenne ilyen helyzetben, akkor mit tanácsolna?

2013. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha a doki rád bízta a döntést, akkor nyilván minden rendben van a babával is, veled is és képesnek tart téged arra, hogy megbírkózz a helyzettel. Én bevállalnám. Ha valakit muszáj megcsászározni, akkor meg kell, de ha menet közben is minden oké és meg tudod szülni rendesen, akkor hajrá!!! AZt persze nem lehet tudni előre, hogy adódik-e komplikáció menet közben, én ismerek olyat, aki megszülte a faros babát rendesen és olyat is, akinek fejvégű volt, órákig vajúdott, de nem tágult, úgyhogy menet közben úgy döntöttek megcsászározzák.
2013. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha a doki rád bízza a döntést, akkor nyilván minden feltétel adott a faros szüléshez és ő is elég tapasztaltnak érzi magát hozzá. Ezen a témán én is gondolkoztam, mert 26 hetesen faros volt még a babám.

Anyukám farosan szülte meg a hugomat 20 évvel ezelőtt. Azt mondta, hogy nem volt nehezebb szülés, mint velem.

Ja mrg olvastam, hogy az István kórházban csinálnak külső megfordítást, esetleg azt is megpróbálhatnád a 37. hét körül.

2013. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!