Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos gyereket beadnál...

9 hónapos gyereket beadnál bölcsibe hogy munkába állhass?

Figyelt kérdés

ráadásul szopis baba...

de a pénz meg nagyon kell, mert a gyes kevés.


2013. márc. 7. 22:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
9 hónaposan bölcsiérett???
2013. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó, a bölcsöbe már 20 hetes gyerekeket is felvesznek, tehát 9 hónaposan bőven "bölcsiérett", az más kérdés, hogy érzelmileg valószínűleg nem a legjobb döntés, de ha nincs más.... :(
2013. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Ha az éhhalál fenyegetne beadnám, de ne haragudj, hogy ezt mondom, ha ennyire rossz a helyzet, akkor nem is vállaltam volna még gyereket. Ha előtte dolgoztál volna, akkor kapnál GYED-et, azzal 2 évig ki lehet húzni. Tényleg nem bántásból írom. Én keresnék valami alkalmi munkát, akár bejárónői állást, ahová tudsz pl. heti 2-szer menni takarítani. Vagy vaterát vagy valami más alkalmit.
2013. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Csak ha nagyon muszáj és már nem tudnék tovább szorítani a nadrágszíjon. Az én lányom 9 hónaposan gyakorlatilag még semmit sem csinált. Azaz lemaradtam volna az első felülésről, felállásról, mászni tanulásról, az első fogacskákról és még sorolhatnám... Ezek olyan pillanatok amiket nem kapsz vissza. De persze a pénz az nagy úr!
2013. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%

Ha nagyon muszáj lenne, a lakhatás, az evés múlna rajta, akkor igen.

De amíg ezek megvannak, inkább ennék krumplis tésztát vagy száraz kenyeret. Csak a gyereknek legyen meg minden, ami kell.

2013. márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%
én is tudom,hogy már 20 hetesen be lehet adni,de ez nem egyenlő azzal,hogy "bölcsöde érett" is egy gyerek..
2013. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem adnék be ilyen pici gyereket. Gyakorlatilag minden fontosabb pillanatáról lemaradsz, ilyen pici gyerek még rengeteget fejlődik, változik.


9 hós gyerek bölcsiérett, na ne röhögtess már!

2013. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%
Angliában 9. hónapig maradhat otthon az anya.
2013. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
52%
Na, ezzel pont nem példálóznék, legrosszabb példa.
2013. márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%

És nézd meg az angol gyerekeket... ( annak, aki azzal példázott, hogy 9 hósan mehetnek bölcsibe Angliában). A sprektrumnak van a Világ legszigorúbb szülői c.műsora, hát ott meg lehet nézni, milyenek az angol tinik. Először is a gyermek első igazi érzelmi kapcsolat az anyjával van. Ez fontos a későbbi társas kapcsolatokban. Azontúl a legújabb kutatások szerint, pont azért olyanok a mai gyerekek, tinik, amilyenek, mert anyu is dolgozott, és a gyerek a bölcsiben nőtt fel.

Kérdező: természetesen, ha tényleg éhhalál fenyegetne, vagy elviszi a házat a bank, akkor igen, muszáj beadni. Viszont más esetben nem tenném. Én is gyes-en vagyok, mert egyetemre járok, de a férjem jól keres, és kapok ösztöndíjat is. Ha nem tudnánk megélni, biztosan nem vállaltuk volna be még a babát, vagy elmennék dolgozni. Otthon, ha jó vagy valamiben, taníthatsz is, ha tudsz nyelveket, vállalhatsz fordítást, esetleg ha jól gépelsz gépelést, vagy tényleg valami kézműves munka, esetleg főzhetsz másoknak, akár időseknek, olyan anyukáknak,akiknek van erre pénzük, és nem akarnak főzni stb.

2013. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!