Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg hat hetes terhes...

Cicuka89 kérdése:

Jelenleg hat hetes terhes vagyok, a családvédelmis beszélgetés mennyi ideig tart és utána vissza kell-e menni a védőnőhöz vagy akkor a kérelem kitöltése után lehet jelentkezni a kórházba? A tágítás mennyire fáj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 14:24
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

ÉN dolgozom egy ügyvédi irodában, de egyre nehezebben tudok.... már a főnökömnek is feltűnt....

Ez a várakozási idő őröl fel idegileg. Csak jövő héten tudom hívni a védőnőt... és így is el kell kérnem magam a munkahelyemről.. sajnos ez van :(

2013. márc. 8. 15:02
 12/42 anonim ***** válasza:
0%

Vedekezes megelozes es 72 oras gyogyszer

Nem hiszem el ennyi ..bababarat... van itt.

2013. márc. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az első családvédelmis beszélgetés 1 óra volt,nem akart lebeszélni.Műtét menetéről tájékoztatott nagyjából,meg nem tetszett neki,hogy egyedül mentem,jobb lett volna az apával.A második beszélgetés kb,10 perc volt,kérdőív kitöltéssel,(elégedett vagyok-e a munkájával stb),papírmunkával és engedély kiadással.Tágítás nem fájt,kicsit görcsölgetős érzés volt,nyugis első mensi naphoz hasonló.
2013. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Sajnos becsúszott:(((((((((((
2013. márc. 8. 15:09
 15/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. A bababarátok kérem kíméljenek. Tisztában vagyok azzal mit teszek, de tudom, hogy ez a legjobb döntés.


Csak állandó pánikba vagyok, hogy kicsúszunk a 12. hétből. Muszáj az első tanácsadás után visszamenni a védőnőhöz? nem lehet ezt egy tanácsadás alatt lerendezni, akkor sem, ha már a 7. hétben leszek?:(

2013. márc. 8. 15:16
 16/42 anonim ***** válasza:
75%
1es vagyok. Én 1x sem voltam védőnőnél. Csak családvédelmis, csekk befizet, családvédelmis megint, utána doki, műtét, haza. Ki mondta neked hogy védőnőhöz is menni kell?
2013. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
54%
Én próbálkoztam,hogy adja ki elsőre az engedélyt.Engem még családvédelmis beszélgetések előtt kiírtak műtétre.Azt mondta,hogy abban az esetben adná ki,ha a 10-11.hétben lennék.Még bőven volt időm 5 hetes voltam mikor a 2 látogatást intéztem.Következő hétre volt beírva műtétem.
2013. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
Családvédelmis nő védőnőnek számít,legalább is én is úgy tudom.
2013. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a vicc, hogy 5 hetesen vettem észre, és elmentem dokihoz, 1 hét volt a laboreredmény várakozási ideje, és jövő héten hívom a családvédelmist, utána megint vissza (már a munkahelyemmel is játszom) és körülbelül 8-9 hetes leszek mire műtenek! Nem lesz az túl előrehaladott:((((((((((???????????????
2013. márc. 8. 18:11
 20/42 anonim ***** válasza:
78%
8-9 hetes még bőven benne van az időben. 12 hétig veszik el, bizonyos esetekben még később is. Nyugi, nem lesz semmi gond. Nekem egyik alkalommal 11 hetesen vették el a magzatot, mert mire mindent eljártam, bizony elröppentek a hetek. Nem lett semmi gond, már 2. gyerekemet várom.
2013. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!