Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jelenleg hat hetes terhes...

Cicuka89 kérdése:

Jelenleg hat hetes terhes vagyok, a családvédelmis beszélgetés mennyi ideig tart és utána vissza kell-e menni a védőnőhöz vagy akkor a kérelem kitöltése után lehet jelentkezni a kórházba? A tágítás mennyire fáj?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 14:24
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Kedves 20-as. Sok boldogságot a babádhoz.. most picit megnyugtattál.

Neked fájt esetleg a tágítás? Azt minden esetben előtte végzik, nem altatásban?:)

2013. márc. 8. 18:17
 22/42 anonim ***** válasza:
0%
3 nap után kell visszamenni. De mi az, hogy becsúszott? Mégis milyen védekezés mellett csúszott be?
2013. márc. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
A fokozott fáradtság érzés, kimerültség ellen mit lehet tenni, addig amíg bennem van a baba?:(
2013. márc. 8. 18:35
 24/42 anonim ***** válasza:
20as vagyok, egyébként 1es is, és még netom hanyadik. Nekem nem fájt a tágítás, csak kellemetlen érzés volt. És azt mindenképpen műtét előtt csinálják, hogy mire oda kerülnek a dokik, ki legyen tágulva, és így pikkpakk, 15 perc alatt kész az egész.
2013. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Fáradság ellen nem tudsz mit tenni, csak azt, hogy pihensz. Ha erre nincs lehetőséged, akkor meg marad az, hogy tűrsz. Ez ilyen.
2013. márc. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
...ráadás a doki felírt antibiotikumot, amire külön figyelmeztetett, hogy műtét előtt vegyen be... gombára írta fel.. chlamydiára gyanakszom. Ez befolyásol valamit is a műtét során?
2013. márc. 8. 18:48
 27/42 anonim ***** válasza:
A chl. baktérium, és nem gomba.
2013. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a javítást.

Az enyhe görcsök jellemző tünetei a terhességnek? (sokat sírtam, és a lelki állapotom is rossz a nem kívánt terhesség miatt)

2013. márc. 8. 19:04
 29/42 anonim ***** válasza:

Nagyon lassan megy neked az ügyintézés:S

Nekem volt minden,émelygés,hányás,görcsölgetés,fáradság,munkába ugy ahogy tartottam magam és jópofiztam az ügyfelekkel,de otthon csak bebújtam az ágyba.


Lelki állapotom...az meg... apa amint megtudta lelépett stb..hosszú volt az a 2 hét nekem.Sajnálom,hogy ilyen sokáig elhúzódik neked.


Műtét után,lehet hülyén hangzik,de kicsit megkönnyebültem,bár még egy darabig megmaradtak a terhességi tüneteim.Lelkileg most se vagyok topon(még elégg friss a dolog),de én úgy érzem sokkal jobban vagyok mint az ügyintézés közben.

2013. márc. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

Hát 29-es. Szörnyű ugye? A védőnő beteg lett egész hétre, csak kedden fogom tudni felhívni. Addigra 7. hetes terhes leszek. Mikor volt neked a műtéted?


Remélem azért fel tudod dolgozni,én rettenetesen félek, főleg a tágítástól, mert szörnyű dolgokat írtak róla.

2013. márc. 8. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!