Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rajtam kívül nem érzi más...

Rajtam kívül nem érzi más azt, hogy sokszor igazságtalanul beszólnak neki, vagy neki esnek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Tegnap is bekeményedtem és görcsölt a hasam,mert egy kismama nekem esett,amiért megmondtam neki,hogy a 4kg-os macskája cipelésébe nem lehet belehalni,ráadásul olyanokkal vádolt amit nem is mondtam,a végén még én voltam a h.ülye pics@,most meg egy másik mert azt mertem neki mondani,hogy a már alapból cukros huga inzulinadgolását a terhesség alatt nem velünk kellene megbeszélnie hanem a dokijával.

Tudom,ha nem értek hozzá ne írjak,de csak a segítő szándék vezérel,nehezen tudom magam visszafogni,mindig muszáj segítenem,erre csak a bántó szavakat kapom.

Szegény babát már annyira sajnálom,mert folyton idegeskedem,de nem tehetek róla...

Nem együttérzést kérek,csak véleményeket...


2009. szept. 14. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Először is nyugi! Olvastam az inzulinos kérdést és nagyon korrekt választ adtál rá. Én is fogom a fejem, hogy "Szerintetek most terhes vagyok?" "Ártottam valamit a babának?" címmel feltesznek kérdéseket és tőlünk, egyszerű halandóktól várják a választ, mintha én tudnám hogy ő pont hogy van, mik az előzmények...stb. Azt meg végképp kétlem hogy sok nődoki forgolódik ezen az oldalon.a másik meg ha Te máshogy látsz valamit (és nem feltétlenül a többi a jó!) a csapatszellem győzedelmeskedik és jól kifüstölnek onnan :)

Szóval ne is idegeskedj, annak a szellemi színvonalát bizonyítja aki ezért képes bedurcizni. Ennyi. Én is sokszor belefutok ebbe, de már megszoktam. A baba miatt meg pláne ne idegesítsd fel magad. Csak lazán! (sok a kamukérdés is egyébként, ezek ált. a "sértődősek"!)

2009. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne torodj ezekkel, en a minap azert lettem kiosztva mert a macskam 2 kilora lefogyott es aggodom erte. Azert is le szoktak szolni, mert hosszu volt a vajudasom.

Szerintem a legnagyobb baj, hogy itt senki se ismeri a masikat, mindenki maskepp reagal a dolgokra. Es nem mindenki egyforman intelligens...

Ennyire ne vedd komolyan, hogy meg a hasad is begorcsol. En altalaban a primitiv valaszokra nem is reagalok, mert lesullyednek arra szintre.

Szep napot!

2009. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok...:)


Tényleg igyekszem nem komolyan venni,tegnap sem akartam,csak a csaj tényleg elég durván beszólt,én pedig hűen kos jegyemhez hamar felkaptam a vizet,meg amúgy is érzékeny vagyok eléggé,nem csak most,hogy várandós vagyok...

A másik meg nem is ez,de a korom miatt is komolyan mondom jogtalannak érzem,hogy ide írjak,mert a 21 évemmel a 30-35 éves anyák úgy leszólnak,hogy csak lesem,pedig anya vagyok én is,nem tehetek róla,ha csak ennyi vagyok:)


Köszönöm a válaszokat mégegyszer:)

2009. szept. 14. 17:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is úgy vagyok ezzel, hogy most már szelektálok. Az elején belementem minden provokatív vitába, aztán megkérdeztem magamtól: minek? Azért, hogy én idegeskedjek mások hülyesége miatt? Na azt már nem!

Sokszor egy kérdésben amit kiírnak benne van az is ,hogy mit szeretne hallani az illető, ilyen módon lehet szelektálni egy picit a kérdéseket. Amúgy hülyék ellen nincs orvosság, inkább kattincs tovább.

2009. szept. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok. A családi kapcsolatok kérdései közöt kiírtak egy olyan kérdést, hogy: Hány éves korotokban született az első gyereketek? Aki válaszolt beírta a számot. És számomra érthetetlen módon mindenki le van pontozva. Most ezek hülyék vagy én vagyok hülye. Mit lehet ezen lepontozni?
2009. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is úgy vagyok ezzel, hogy most már szelektálok. Az elején belementem minden provokatív vitába, aztán megkérdeztem magamtól: minek? Azért, hogy én idegeskedjek mások hülyesége miatt? Na azt már nem!

Sokszor egy kérdésben amit kiírnak benne van az is ,hogy mit szeretne hallani az ille

2009. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Oda én is írtam,még nem néztem lepontoztak e de biztos vagyok benne....az emberek szemében egy 21 éves anya nem sokban különbözik egy 16-17 évestől,pedig én is párom is főiskolára járunk,mellette rendes munkánk van,mégis csak egy senki vagyok,pedig nem vagyok hülye,tényleg csak becsúszott baba,de szerelem gyerek.A lényeg,hogy én már 15 éves koromtól készen állok az anyaságra,dehogy ez másoknak miért fáj azt nemtudom:)

Az a tegnapi csaj is beszól,hogy mert látja a hozzászólásomból,hogy fiatal vagyok és nincs gyerekem,hát kösz szépen XD...amúgy meg a fiatalságom és a komolytalanságom azért sokszor jól nem nem?Gyerk mellett már nem is lehetek bohém?:S

Na mindegy,igyekszem nem idegeskedni,csak tényleg olyan rosszul esnek ezek a megnyilvánulások,mert itt sokan azt gondolják,hogy szuper anyák,minta kismamák,én meg bújjak el szégyenemben...:S

2009. szept. 14. 19:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj végre egy velem egykorú anyuka :) Én 20 évesen szültem, most 22 vagyok :)

Figyelj, én a legnagyobb jószándékkal csak azt tudom tanácsolni, hogy ha ennyire felhúz ez a sok sznob/bunkó/tudálékos nőszemély (csúnyábbat akartam írni,de meggondoltam magam...), akkor inkább ne látogasd az oldalt, mert ezzel a babádnak ártasz. Én az egész terhességemet végigidegeskedtem, olyan okokból, amiket nem lehetett elkerülni, szóval önszántadból ne tedd ki magad ennek. Tudom milyen ez, engem is rendszeresen felidegelnek az ilyenek, csak szerencsére én már nem vagyok terhes. Sajnos itt rengetegen vannak, akik - hiába már a harmadik x-nél tartanak - annyira gyerekesek, hogy arra is képtelenek, hogy mások véleményét elfogadják, akkor is, ha az kultúrált formában kerül előadásra.

2009. szept. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, most nézem, te is kos vagy :) Akkor már mindent értek (én is az vagyok) :P :)

előző válaszoló

2009. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Olvastam mindkét kérdést, felpontoztalak mindkettőnél. :)

Szerintem tök igaz, hogy a gyógyszerszedést az orvosunkkal kell megbeszélni, úgysem ússza meg a cukorterheléseket a terhessége alatt az a kismama.

A macskáson meg teljesen ledöbbentem, hogy a volt párjához cipeli a macskát... Én tuti nem vittem volna egy lépést sem.

Én 6 hetesen sem tudtam, hogy babát várok, lisztes zsákokat cipeltem napi 8órában, meg a bedagasztott tésztákat dobáltam,mégis itt a baba a pocimban. Az a baba nem a macskacipeléstől fog elmenni, vagy megmaradni, hanem a genetika meg, hogy életképes-e egyáltalán, nekem ez a véleményem.

Engem meg azért pontoztak le, mert azt mertem írni, hogy SZTK-ba járok (meg is vagyok elégedve vele!!), és nem fizetek egy dokinak sem, mert azzal a lakásunkat veszélyeztetném, mert akkor a törlesztő részletet nem tudom befizetni.

Szóval kár ezeken a kérdéseken idegeskedni! 1éve vagyok az oldalon, és én is megtanultam szelektálni a kérdések között. Tedd Te is ezt! Annyit nem ér az egész, hogy mások hülyesége miatt keményedjen a pocakod.


37hetes pocis (szintén kos)

2009. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!