Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rajtam kívül nem érzi más...

Rajtam kívül nem érzi más azt, hogy sokszor igazságtalanul beszólnak neki, vagy neki esnek ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Tegnap is bekeményedtem és görcsölt a hasam,mert egy kismama nekem esett,amiért megmondtam neki,hogy a 4kg-os macskája cipelésébe nem lehet belehalni,ráadásul olyanokkal vádolt amit nem is mondtam,a végén még én voltam a h.ülye pics@,most meg egy másik mert azt mertem neki mondani,hogy a már alapból cukros huga inzulinadgolását a terhesség alatt nem velünk kellene megbeszélnie hanem a dokijával.

Tudom,ha nem értek hozzá ne írjak,de csak a segítő szándék vezérel,nehezen tudom magam visszafogni,mindig muszáj segítenem,erre csak a bántó szavakat kapom.

Szegény babát már annyira sajnálom,mert folyton idegeskedem,de nem tehetek róla...

Nem együttérzést kérek,csak véleményeket...


2009. szept. 14. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok idegbeteg, kötözködő nőszeméllyel! Miért is adnál olyan valakik véleményére, akik annyira unintelligensek, hogy egy ilyen oldalt arra használnak föl, hogy másokat piszkáljanak. Ha úgy érzed, írj vissza valami frappánsat, de a lelkedre ne vedd a sértegetéseket. Vigyázz inkább a babóra, ő a legfontosabb!!!

Egyébként nekem csak ma 2x "szóltak be", úgyhogy már nem is tudom, mit mondjak. Kár, hogy ennyi rosszakaratú nő látogatja ezt a honlapot.

2009. szept. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy írtatok még:)

Engem ma is felhúzott egy anyuka,bár nem személy szerint nekem intézte a postot,de kicsit megint a lelkemre vettem..:SSzegény lányom biztos szomorú miattam, a buta mami folyton idegesíti magát :D Úgyhogy el is kapom Manómat este,hogy egy kis mosolyt csaljunk a pici arcára;)

2009. szept. 15. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!