Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan telnek a napjai annak...

Hogyan telnek a napjai annak az anyának, akit elhagyott a férje pár hónapos babával?

Figyelt kérdés
Hogyan kötitek le magatokat?
2009. szept. 15. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

engem "csak" el akart hagyni, de azóta is rettegésben élek, úgyhogy sz.rul telnek a napok....

szerintem szülők, barátok nélkül ezt nem nagyon lehet kibírni...

téged elhagyott? van segítséged?

hogy vagy?

2009. szept. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a legszélén vagyunk annak, hogy külön menjünk. Van egy gyerekünk, és terhes vagyok a másodikkal. Semmi más problémánk nincs egymással, "csak" a piszkos anyagiak mindig, ami mindkettőnket teljesen felőröl. Nem 1000-2000-es ft-os gondok, így nagyon nehéz megoldani egyik napról a másikra.

Sajnálom nagyon ami veled történt, vissza fordíthatatlan? Végleges? Vannak barátaid?

2009. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

kedves második!


ha tényleg "csak" az anyegiak a gond, és még szeretitek egymást, akkor kérlek, próbáljatok együtt maradni, és megoldani!

olyan borzalmas ez a sok széthullott család!!!!


kedves kérdező, ha tudsz, majd írj!

2009. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, nagyon köszönöm a soraidat!!!!!!!

Megpróbálom/juk, remélem nem megyünk szét, és együtt neveljük a gyerekeinket.


Kérdező, majd írj ha tudsz!

2009. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nálunk anyós kavart be, így ez lett a vége...rohadt nehéz, pláne anyagilag egyedül nevelni egy gyereket.Lelkileg jobb, az a sok vita, senkinek se volt jó...
2009. szept. 16. 08:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk a terhesség alatt történt meg az elválás.A szülésről sem tudott és a 6 hónapos babánkat kétszer látta.Anyagilag sem támogat,a gyerek sem kell neki.

Eddig nagyon jól bírtam,de sajnos 2 hete már naponta többször is sírok.Most fogyott el a tejem,így a rosszkedvem már nem jut át a kicsimbe.

Mi most még sokat sétálunk,nem tudom mi lesz a télen.A szüleim,testvéreim,barátaim is sokszor jönnek,vagy mi megyünk.Az esték,az éjszakák azok nagyon üresek.Hiányzik egy társ,ilyenkor sokszor gondolok arra,hogy talán egy rossz kapcsolat is jobb lenne ennél.

2009. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondolok, h egy rossz kapcsolat is jobb...nekünk talán, de a babáknak biztosan nem!nekik bék, nyugalom kell, mégha nekünk nehéz is...Fel a fejjel!!
2009. szept. 16. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is egyedül nevelem a fiamat, ő most 10 hónapos. Érdekes, de én jól érzem magam így. Igaz van segítségem, a szüleim sokat segítenek, velük élünk, így mindennap jut egy-két óra magamra, általában este. Én jobban szeretek egyedül élni, és ezt őszíntén mondom. A fiam apja próbált békülni, de az aki azt mondja, miután kiderült hogy babánk lesz, hogy vetessem el, szót sem érdemel. Nagyon sok nő panaszkodik, hogy a párjukat is el kell látni a pici mellett, nem segít nekik, csak itt ezen az oldalon is rengeteg ilyent látni, na akkor inkább egyedül. Én szeretem így az életünket. Nem azt mondom, hogy nem jobb egy JÓ társsal, de a rossz társnál biztos jobb a fiamnak is, és nekem is. Fel a fejjel, nem maradsz örökre egyedül. Ha egy "ffiban" nincs annyi gerinc, hogy a családját, akik Ti vagytok válassza, akkor nekem tuti nem kellene. Kívánom, hogy megtaláld a boldogságot a babáddal!
2009. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves előző válaszoló!Majdnem meghaltunk a kislány születésekor, 12 héttel korábban jött, mégsem kellettünk...És igaz, egy rossz embernél egyedül is jobb.Csak nehéz.Szerencsére a szüleimre én is számíthatok.Neked is fel a fejjel!
2009. szept. 18. 20:16
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi egyben vagyunk. Bár megsínylettük az átállást párból családdá, de most nem ez a lényeg.

Nagyon büszke vagyok Rátok, akik egyedül nevelitek a gyermekeiteket! Ez óriási, bátor dolog!

Ne higyjétek, hogy máshol olyan felhőtlen! Sehol sem az. Mégegyszer: gratulálok!

2009. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!