Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mégis mi a magyarázata annak...

Mégis mi a magyarázata annak hogy van aki egy évben egyetlen egyszer nem védekezik máris terhes lesz (cikluson kívül is akár) van akinek meg hónapok évek alatt sikerül holott minden rendben van?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, mind a három egyetlen éles alkalomból készült, így alakult. Örülünk nekik, szépen neveljük őket. Barátnőmnek van egy kisfia 4 éves és másfél éve nem jön össze nekik a másik gyerek pedig ugyanaz a férje és nincs semmi szervi gondjuk. Mi lehet ennek az oka mégis hogy lehetséges ez hogy elvileg 1 ciklusban 20% esély van a teherbeesésre és nekem mindig így sikerült elsőre holott nem is középidőben voltunk együtt, nekik meg hiába vannak együtt 2-3 naponta a mensit leszámítva egyszerűen nem jön?
2013. márc. 16. 14:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 gyerekem van, tervezett mindegyik, mindegyik elsőre összejött, pedig nem vagyok fiatal, immár a 40-hez vagyok közelebb. Ideges, stresszes is vagyok, pesszimista is, mégis.

Én Isteni szerencsének tartom, hogy így sikerült, hogy 4év alatt 3 pici gyermekem lett:) Neked mennyi idősek?

Ja, és abban is nagy szerencsém van, hogy sokáig tudtam őket szoptatni és a 2. és 3. babát pár óra alatt megszültem. Tényleg érdekes ez az egész. Nálunk egyetlenegy dolog hibádzik, hogy épp válni készülünk, így a 3. baba megszületése után:( Páromnak sok lett a gyerek.

2013. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!