Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti mit szoktatok...

Anyukák! Ti mit szoktatok csinálni, amikor a gyerek alszik napközben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 20. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Változó, de legfőképpen tanulok. hobbiból angolt. :)

Meg házimunkázok (ez a köv. legjellemzőbb) , olvasok, netezek, aludni nem szeretek nappal. most kijöttem a kertbe napozni, nálunk ma tavasz van. :)

2013. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Általában netezni , vagy valami finomságot sütni . Régebben aludtam délben , de annyira hozzászoktam , hogy ha nem volt rá lehetőségem , akkor hulla fáradt voltam, nehéz volt visszaszokni a délutáni nemalváshoz. Takaritani ilyenkor nem szoktam , ez az én időm.
2013. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

èn sme takaríttok, max ha ebéd után gyorsan a mennek aludni, akkor a konyhát gyorsan rendbe teszem, meg max mosást dobom a szárítoba.

èn netezek. ekkor van rá idöm.2 gyerek nem igazán hagy ilyet csinálni.

2013. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
felmosok erre csak ekkor van időm, és legalább nem járják össze, aztán leülök a gép elé. :)
2013. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos csak a két kicsi alszik (2,5 éves ikrek), a lányom már 2 éves kora óta nem. Ovis, de csak délelőtt, és sokat van itthon amúgy is, betegség miatt. Mégis kis szabadom marad. Most épp gyurmázik, én is csatlakozom hozzá, díszeket készítek a következő megrendeléshez. De van hogy amint elalszanak a kicsik, leülünk társasozni, rajzolni, festeni, stb. Néha pakolok csak, mert a fiúk nagyon rossz alvók, nem lehet hangosan zörögni, azonnal fent vannak sajnos.

Múltkor mézeskalácsot sütöttünk a lányommal mikor aludtak, azt 3 ekkorával nem lehetne igazán. Ja a lányom 4,5 éves lesz lassan.

2013. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerkőc van, 4 és fél éves lány, 2 és fél éves fiú, 9 hónapos lány. Csak a két kisebb alszik délután, ők sem mindig egyszerre, viszont nekem a középsőm is oviba jár, mert kiverte a hisztit, hogy miért csak a nővére mehet, így szeptemberben, alig két évesen oviba ment. Délelőtt, ha a nagyok oviznak és a kicsi alszik, olyankor szoktam lovagolni. Délután, amíg a két kisebb alszik, vagy a házimunkát tudom le gyorsan, vagy a nagylányommal kettesben csinálunk valamit. Most meg épp netezek. :-) De olvasni vagy filmet nézni is szoktam.
2013. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sorozatot nézek, olvasok, netezek, előkészítem a vacsorát (akkor eszünk főtt ételt), ha van olyan takarítani való, amit nem csinálok gyerek mellett, azt megcsinálom (pl. zsíroldó a konyhában).
2013. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Általában netezek, kicsit összerámolok (max negyed óra, ilyenkor a pakolást nem viszem túlzásba).

Ha nagyon rossz volt az éjszaka, akkor ledőlök én is, de sajnos tényleg könnyű hozzászokni.

2013. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tv-t nézek, takarítok, ruhákat válogatok, netezek, leveleket írok a neten, udvart rendezek.
2013. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kicsit összepakolok, esetleg valami halk házimunkát elvégzek, aztán pihi. Az esetek 98%-ában netezést jelent.
2013. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!