Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mért pisil be a fiam 3 és fél...

Mért pisil be a fiam 3 és fél évesen napközben is?

Figyelt kérdés
Bepisil és nevetve mondja hogy (bepisiltam) lusta kimenni a wc-re vagy a bilibe pisilni sokszor nem szól.Minden nap minimum 1 szer előfordul hogy bepisil + éjszaka mindig, pelenkát már nem adok rá sosem. A kak*a dolog sehogy nem megy neki heti 1-2 alkalommal kak*il azt is a bugyiba. Hiába hívom ki többször is a wc re amikor velem jön sose kell neki semmit csinálnia. A bilire is 2 szer kakil*t bele azt is csak nyáron. Ilyenkor rá sem ül mert hideg a műanyag bili. Hogyan vegyem rá ? Oviba sem járhat ez miatt mert nem szobatiszta.

2012. dec. 20. 21:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Hűha, ez baj szerintem, védőnő nem tudott ajánlani valamit ??? Mert ez már lehet valami lelki dolog nála !!
2012. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Védőnő?? Mi köze ehhez a védőnőnek? (Bocs az offért)


Orvoshoz kell elvinni. Gyerekorvostól kérjetek beutalót a veseosztályra.


Lányomnak volt vizeletcsepegéses problémája (teljesen más tészta, csak az orvos miatt írom), a nefrológián azt mondta a doki, hogy 100 éjjel ágyba pisilős gyerekből 90-nél szervi probléma van, és csak 10% az, akinél lelki eredetű.


Ez úgy jött szóba, hogy amikor kiderült a lányom szervi gondja, akkor én fellélegeztem, és mondtam neki is, hogy engem is mindenki azzal riogatott, hogy biztos pszichés, miközben pont ez a gyerekem totál kiegyensúlyozott volt, de már kezdtem én is elhinni, annyian mondogatták.


SZóval ez beivódott a köztudatba.

Ki kell vizsgáltatni, és minden szervi dolgot kizárni, aztán lehet pszichológushoz menni, ha még kell.

2012. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de neki nem az a baja hogy nem tud pisilni, hanem bepisil és nevet rajta, ez nem szervi probléma !!! Nálunk a védőnő ad ilyenekben tanácsot !!!
2012. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem haragszom, de a védőnő sem pszichológiából nincs kiképezve, orvoslás szempontjából meg még annyira sem.
2012. dec. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Az lehet , de még mindig jobban ért hozzá ,mint te vagy én !!!!
2012. dec. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Na ez nem biztos. :o)

De nem akarok vitatkozni.

Kedves Kérdező!

Remélem mihamarabb megoldódik a dolog!

2012. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mostanában 1-2 hete kezdődött nála hogy rengeteget kezdett el inni főleg este délelőtt alig.

Estére meg mindig megsajnálom mert potyognak a könnyei mert mikor késő délután este kér inni nem adok neki hogy ne pisiljon be éjjelre kicsit adok neki aztán azt veszem észre hogy több mint 2 dl megiszik egyszerre.

1 szer csináltam hogy 5 óra után nem adtam neki inni nem is pisilt be éjjel.

Mostanában kezdte el hogy napközben is bepisil és nevet rajta és tudja hogy nem szabad és jön hozzám hogy úgyis lecserélem rüla a vizes nadrágot és bugyikát. Gondoltam már rá hogy kicsi ideig rajta hagyom hogy érezze hogy milyen kellemetlen érzés ha nedves, de nem merem mert ha elfelejtkezek róla 10 perc után akkor ha rajta szárad meg akkor megfázik.

Na meg hamar beletőrödik a dolgokba és gondolom az se zavarná egy idő után ha vizes a gatyó. Délelőtt későn kel fel olyan 9 fele délig alig iszik van mikor nem iszik hanem délután.

Alig eszik valamit mégis pufancs 25 kg és 105 cm. Nagyon akaratos el lett cseszv*e a neveltetése minden meg lett neki engedve mert egyedüli gyerek el lett kényesztetve, ő akar a főnök lenni és akaratos és nagyívben szar*ik mindenkire és nem fogad szót. Ráadásul elmaradhatatlan kellék a cumi, eddig megtudtam zsarolni ha nem lesz ez és az akkor elveszem a cumit de már az sem segít. Tanácsot kérek problémás gyermek.

2012. dec. 20. 22:35
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Egy pszichológus nem is foglalkozik bepisiléses gyerekkel addig, amíg nincs negatív orvosi papírja. Mindig az az első, hogy a szervi okot ki kell zárni.
2012. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Én nem értem mért jönnek szervi betegséggel egy gyereknél, aki valószínűleg édesanya bosszantására pisil és kakil be !!!
2012. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Ja, a testvérem is bepisilt még 5 éves korában is, mire kiderült, hogy fél a wc-re menni, mert a sötétben nem mer kiszállni az ágyból !!!Anyám is pszichológushoz hordta !Ez kb.10éve volt
2012. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!