Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kezdetektől tápszerrel...

Akik kezdetektől tápszerrel etették a babájukat, mikor aludta át a baba az éjszakát vagy legalább 5-6 órát egyben?

Figyelt kérdés
Milyen tápszert evett?
2013. márc. 23. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8 hetes kora óta átalussza a fiam az éjszakát, előtte is csak egyszer kelt,tehát már az első napoktól aludt 5 órát egyben. Milupa Fermentáltat eszik.
2013. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6 hetes korában, de szerintem nekem nagy szerencsém volt az első gyerekkel:) A második szopizott, na Ő most 1 éves és egyszer kel, de már nem szopik, de amíg szopott addig kb 4 szer. Most már este Ő is tápot kap, nem tudom annak a kérdése vagy nem, de most elég neki egész éjjel. Hipp-et és Beba-t kaptak felváltva. A Hippet csak azért nem olcsóbb min a Beba, és jó volt nekik ugyanúgy. Most van, hogy Humana-t is veszek néha, ha az akciós
2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, 5-6 órát már akkor átaludtak, mikor hazajöttünk a kórházból.

Az egész éjszakát pedig a nagy 8 hetesen, a középső 6 hetesen, a kicsi 6 naposan aludta át.

2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azta de szerencsések vagytok :) Nekem 3 hónapos a fiam, sajnos nincs már tejem és 2-3szor ébredt éjjel kezdetektől és kaptunk tápszert nemrégiben de még mindig 1-2 szer felkel. Bebát kaptunk de hallottam mástól hogy kérjek másmilyet, de milyet.
2013. márc. 23. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem táp függő, mármint, hogy melyik tápot adod.Jó a Beba, az egyik legjobb, csak nekem kicsit drága volt. Amikor már mindent evett, akkor váltottam másra. Most már azt kapja amit éppen kapok olcsóbban a jobbak közül. Humana, Hipp és Beba közül választunk.

Mindegyik elég laktató. Inkább szerintem ilyen típus lehet, hogy felkel. Nekem a kicsit volt ilyen, hogy hiába adtam neki bármit este kelt, és ma is kel, legalább egyszer pedig már több mint egy éves. Nagy pedig 6 hetesen korától aludt mint a bunda reggel 5-ig legalább:)

2013. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A beba az egyik legjobb.

De mikor kimondottan kalóriadús tápszert kellett vennem mert nem hízott, akkor a humana baby fitet javasolták. Előtte én is bebát vettem.

2013. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 hetes korában ment el a tejem, onnantól humana baby fitet kapott, de csak 14 hónaposan aludta át először az éjszakát, este 7-től reggel 7-ig.
2013. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8 hetes korától alszik legalább 10 órát éjszaka. Biztos, hogy nem tápszerfüggő, mert mi 7 félét próbáltunk ki a szorulás és bukás gondok miatt és mindegyiktől ugyanúgy aludt.
2013. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a Milupa 1-et eszi.Az egyik legolcsóbb.Erre állították rá,én már többször is akartam váltani,de a gyerekorvos szerint nem kell.Nem tudom mennyire jó neki,de éjszaka már nagyon régen nem ébred fel.
2013. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, és egy kezemen meg tudnám számolni hányszor aludta végig az éjszakát (szerintem akkor is csak véletlenül). A mai napig legalább egyszer felkel.
2013. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!