Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Begőzöltem, tervezek 4. babát...

Begőzöltem, tervezek 4. babát is. Ismerős a helyzet valakinek?

Figyelt kérdés
Eredetileg kettőt szerettem volna. Ehhez képest van 3 fiam, a legnagyobb 5 éves. Én 35 éves vagyok, de arról ábrándozom, hogy ősztől elindítjuk a 4.-et...akkor mondjuk már 36 leszek...csak elnézem a két hónaposomat, és annyira jó babázni!!! Van köztetek olyan, aki kedvet kapott a nagycsaládhoz? És mi lett?
2013. márc. 27. 10:20
 1/10 anonim válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy ha szerinted megvan hozzá a lelki meg anyagi alap, akkor miért ne? De ez a te döntésed.


Ide tök felesleges kiírni ilyen kérdést. Ismerve az oldal mentalitását, nemhogy bátorítanának a 4. gyerekhez, hanem a meglevő 3-at is felelőtlenségnek meg bolondságnak neveznék. A végére a közhely: TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2013. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem vagyok egyedül. Nekem is 5 éves a legnagyobb. Most 3-an vannak, másfél a legkisebb. A harmadikat mi későbbre terveztük, de becsúszott, most viszont egyre többször rágódom rajta, hogy talán jöhetne akkor a negyedik amikor a harmadikat akartuk eredetileg. :)
2013. márc. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 van, mindenképpen szeretnénk 3at. De mostanában ott motoszkál bennem, hogy én erről a csodáról nem szeretnék lemondani, vagyis szeretnék 4.et is. A férjem meg sem állna az 5 gyerekig.

Bár nálunk nagyobbak, vagyis 5 a nagy és 8 hónapos a kicsi.

2013. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi is kettőt terveztünk, 3 aska védekezés mellett lett, aztán mikor ő megszületett már tudtam hogy lesz negyedik is mert 3 vagy 4 már oly mindegy.

csatlakozom az első véleményéhez itt mindig megkapják a nagycsaládosok a sommás véleményt az életben való elindítás meg MINDENT megadás témakörében.

Én úgy voltam vele hogy tök mindegy mert már 3 gyerek miatt is full hülyének néznek/néztek sokan (és nem azért mert rosszul állunk, csak sokan egyszerűen csak addig látnak ami az ő elképzelésük és azon kívül mindent nagy hülyeségnek tartanak) akkor már mindegy hogy 3 vagy 4 miatt néznek hülyének. 34 éves vagyok, a negyediket várom nagy nagy szeretettel és örömmel.

Mondjuk nekem kicsit nagyobbak a meglévők, 8, 6 és 4 évesek.

2013. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár nem a negyedikre tervezek, de engem is hülyének néznek. A második van a pocakomban, de már a harmadikat is tervezem, aztán ki tudja, lehet 4 lesz belőle :) Mondjuk mivel én egy 10-sel fiatalabb vagyok így a harmadikat nagyobb korkülönbséggel szeretném majd, de mindenféle képpen szeretném. A kérdés, hogy anyagilag be tudjátok-e vállalni és a párod bele egyezik-e.
2013. márc. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 37 éves leszek az idén és nagyon keményen dolgozunk a 4. gyereken. Nekem már nagyok a többiek.
2013. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Keményen dolgoztok? :-) Köszi a válaszokat. Még senki sem huhogott.
2013. márc. 27. 13:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam ,hogy keményen dolgozunk mert 4. hónapja hagytam abba a gyógyszert és eddig nem jött a baba. A többinél már a második hónapban össze jött. Nálam az idén lesznek 14 10 és 6 évesek két nagy fiú kicsi lány. 6-os voltam.
2013. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj, remélem, nem bántottalak meg, csak olyan aranyos volt ez a kifejezés, hogy "keményen dolgoztok" a babán!
2013. márc. 27. 16:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok könnyen sértődős fajta:)))) Nem bántottál meg.
2013. márc. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!