Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségemet hogyan lehet...

A feleségemet hogyan lehet bejegyeztetni anyukának?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok nős és sajnos volt egy kalandom amiből terhesség lett. Teljesen biztos vagyok benne hogy én vagyok az apa! Miután a hölgynek van három gyermeke így ezt a babát már nem tudja vállalni. Én viszont szeretném a feleségemmel felnevelni amivel a hölgy teljes mértékben egyet ért!Szeretném megkérdezni hogy ebben az esetben mi a teendő és a feleségemet hogyan lehet bejegyeztetni anyukának?
2013. ápr. 3. 08:10
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
11-nek! A hölgy régi ismerősünk! Nincsen férje! Feleségem hálás neki! Tedd össze a dolgokat ha tudod!
2013. ápr. 3. 09:01
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
Nyílt örökbefogadás. Off: biztos minden feleség álmai ne továbbja,hogy a férje egy másik nőt nyomjon fel és ő nevelje...és ezért még hálás is? Komoly?
2013. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg ez a helyzet, amit gondolok, akkor nem értem ezt a "sajnos volt egy kalandom" kiírásodat... most akkor melyik volt? Kaland titokban, vagy csináltál egy gyereket a másik nőnek, mindenki beleegyezésével, hogy nektek legyen gyereketek?
2013. ápr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
50%
OFF El tudom kepzelni, hogy a feleseg meddo, evek ota probalkoznak sikertelenul. Ebben az esetben valoban halas a gyerekert. Az mas kerdes, hogy a megcsalast -ha valoban az volt- mennyire viseli jol. De ismeri mindenki a mondast: egy no ket dologert kepes mindenre, hogy legyen, vagy ne legyen gyereke.
2013. ápr. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
59%

nem vagyok jogász, de

- miután a hölgynek nincs férje, téged jelöl meg apának és te elvállalod

- következő lépés közös megegyezéses gyermekelhelyezés nálatok

- és aztán jöhet az örökbefogadás feleséged részéről

2013. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
52%
15. De ha úgy voltak vele,hogy íly módon lesz gyerekük,akkor nem gondolod,hogy előre tájékozódnak a lehetőségekről,hogy biztosan náluk kössön ki a gyerek? Nem itt kérdezgetné hogy, hogy lehet "bejegyeztetni anyukának" a feleséget! Szerintem félrelépett,felcsinálta ezt a másik nőt és a feleség csak később tudta meg. És most kitalálták ezt a megoldást! Ezért nem értem,hogy lehet "hálás" a feleség...
2013. ápr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
36%
Most már 14nek ment az előző
2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
45%
a kérdezőt qrvára nem az érdekli, hogy ki milyen erkölcsi problémát lát ebben ... sose ítélj el valakit, ha nem tudsz a bőrében lenni
2013. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Én nem ítélkezem felettük, de azért tényleg szép kis kulimájnzt hoztak össze :D Valljuk be, ez nem szokványos...
2013. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Bezzeg ha a nőt csinálta volna fel más, már a fejét vennék itt.
2013. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!