Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségemet hogyan lehet...

A feleségemet hogyan lehet bejegyeztetni anyukának?

Figyelt kérdés
10 éve vagyok nős és sajnos volt egy kalandom amiből terhesség lett. Teljesen biztos vagyok benne hogy én vagyok az apa! Miután a hölgynek van három gyermeke így ezt a babát már nem tudja vállalni. Én viszont szeretném a feleségemmel felnevelni amivel a hölgy teljes mértékben egyet ért!Szeretném megkérdezni hogy ebben az esetben mi a teendő és a feleségemet hogyan lehet bejegyeztetni anyukának?
2013. ápr. 3. 08:10
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%

Szerintem is úgy van, ahogy az egyik törölt válaszban volt: béranya.

"A hölgy régi ismerősünk! Nincsen férje! Feleségem hálás neki! Tedd össze a dolgokat ha tudod!"

Ugyan miért lenne hálás a feleség a másik nőnek...

Csak nálunk hivatalosan nem lehet ilyet csinálni, ezért keresi a megoldást, hogy rögtön törvényesen hozzájuk kerüljön a baba.

(majd ezt is törölteti, mert tényleg a béranyaságra játszik)

2013. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
28%

nem kell nyílt örökbefogadás hisz te vagy az apa! nem is értem a válaszokat, ez ennél sokkal egyszerűbb.

Te vagy az apa, szüléshez vigye az apaságit, így egyből a te nevedre kerül.

majd mikor már kijöttek a kórházból, egyszerűen lemond róla, így elveszti minden kötelezettségét. a párod meg a gyámsága alá veszi, 2 papírmunka az egész.


kicsit más beállításból azért az ilyen ügyek elég gyakoriak.

apa lelép, nem akar gyerektartás fizetni, ezért lemond a gyerekről (ehhez persze az anya beleegyezése is kell). az új férj meg a nevére veszi.

na nálatok is ezt kéne megcsinálni csak és akkor szóba se kerül az örökbefogadás ami egy nagyobb procedúra :)

2013. ápr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
21-es!Azért ha a kérdező feljelent becsűletsértésért vagy rágalmazásért akkor gondolom fel leszel háborodva! :))))))))
2013. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22! Nem jól tudod. Nincs olyan, hogy "lemond a gyerekről". Ez kizárólag akkor működik, ha egyúttal örökbe is adja. Örökbe csak házastárs fogadhatja, "anyuka uj barátja" nem, csak a férje. Olyan sincs, hogy "nevére veszi" es gondviselo ék sem jegyzik be a kérdező feleségét. Náluk a nyílt örökbefogadás a megoldás.
2013. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért nekem valami nem stimmel a hozzászólásokkal! Ha az apa a vér szerinti apa és meg kívánja tartani a babát, de a vér szerinti anya lemond, róla akkor miért kellene a saját gyerekét örökbe fogadnia? Itt a feleség a kérdéses!
2013. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
32%
Mi a helyzet?
2014. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!