Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék 4 hét alatt 3-5...

Szeretnék 4 hét alatt 3-5 kg-ot fogyni. Ötletek?

Figyelt kérdés
Heti 3 edzésem van, ezen kívül be fogok iktatni még heti 3 külön testmozgást, de étrendbeli rendszerezés is kéne. Valakinek valami bevált ötlet?

2012. nov. 4. 21:59
 1/1 anonim válasza:

Szia!nekem tavaj sikerult az hogy 1 het alatt fogytam 4 kgot:)

még pedig ugy hogy kedden es csutortokon tancra mentem masfel orat de beiktattam mindennap EGY háztombnyi futast,ami kb 5-10perc de nagyon gyorsan kellett futni mert kocogassal nem ersz semmit.Viszont minden nap salátát ettem..az elejen kicsit furi volt es rossz h a csaladban mindenki finomat eszik csak en ettem salatat.

de kitalaltam egy receptet ami nagyon bejott:) az egyik az csirke salata volt aminek a receptje: csirkemellet meg kellett párolni és amikor az kész akkor vágj ossze hozzá kis kockakra paradicsomot,paprikat,uborkat,jég salatat vagy amilyet szeretsz es en meg raktam hozza mozzarella sajtot plussz meg egy kis oliva olajat raktam ra csak a pikanssag kedveert :) en imadtam :) esetleg ugyanezt meglehet csinálni csirke mell nélkul madársalataval! Azt is ugyan igy kell csak husi nelkul!


egyépként nem volt egyszeru mert nagyon szenvedtem kozben...de meg volt az eredmenye a minusz negy kilo!:)

Remelem h azert segitettem valamit.! Sok sikert!


14L

2012. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!