Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szolnál, ha anyósod meg...

Mit szolnál, ha anyósod meg apósod bejárnának a szobádba, pont mikor esetleg öltözöl/vetkőzöl?

Figyelt kérdés

náluk lakunk

van amikor anyósom éjjel 1-kor jön, mint egy szellem, mert hallja hogy sír a kicsi és jön be hozzá....demenciája van (elbutulás)

intim szféra? ilyen itt nincs

pedig becsukom az ajtót


2013. ápr. 7. 08:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak. Szerelj fel egy mozgásérzékelőt a házad elé. és mikor jön a fater bent egy fényjelzés jelezné hogy jön valaki.
2013. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Vegyél biztonsági láncot, és mikor nem akarod, hogy zavarjon, bereteszeled az ajtót, és kész.
2013. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az addig még csak rendben van, hogy az anyós beteg, de az após miért járkál be a menyéhez, ha öltözik, stb?


Az ajtózárba meg vagy vegyél kulcsot, vagy esetleg cseréltesd ki olyanra, amelyikhez van kulcs. Amig öltözöl vagy egyéb okból nem akarod, hoyg bárki is bejöjjön, bezárod, ha kopognak, akkor vagy beengeded ö(ke)t, vagy kiszólsz, hogy késöbb érsz csak rá.

2013. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A betegség egy dolog,nyilván el kell tudnotok viselni ha egyszer ott laktok.De azt hogy miért nem szereltek fel egy zárat megoldásként,nem értem?A férjednek nincs szüksége intim szférára?Biztos hogy nem akarna ő is legalább éjjel nyugit?

Én nagyon kiakadnék ezen,még tiniként otthon is tiszteletben volt tartva a szobám,és én is a szüleimét.A nappali és a konyha volt a "bázis",nekem ez a megszokott.

Nekünk szerencsére van saját házunk,DE amíg nem költöztünk össze és hol nálunk hol a páromnál aludtunk ,a kapcsolatunk első hónapjaiban,szintén olyanok a szülők,hogy felnőttként is tekintenek a felnőtt gyerekükre,soha de soha nem léptek volna be kopogás nélkül!

Ha nincs mód a külön költözésre,akkor zár!!!mert erre még a kapcsolatotok is rámehet.

2013. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!