Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akarsz gyereket?

Miért nem akarsz gyereket?

Figyelt kérdés
Igen,jó témakörben van!
2013. ápr. 7. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10! ez nem így van, nincs ilyen, hogy nincs nyugodt pillanatom, sikoltozik? hát megette volna a fene, ésszel kell nevelni, ezt nem csinálják jól soha,

az igaz nem lehet félre rakni, foglalkozni kell vele, de nem reggeltől estig, azért hívjuk kis embernek, neki is kell egyedüllét,

aki nem akar megértem, sok mindenben igaza is van, aki megakar, jól gondolja át, mert nem lesz egyszerű N

2013. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
10es az apjától idézett hahahahahhahahahaaa xDD
2013. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki mondta, hogy nem akarok? Különben is, kb. egy hete már megkérdezted...
2013. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szeretem a gyerekeket, meg nincs velük bajom tényleg. Csak egyszerűen nincs meg a belső késztetés, soha nem vágytam rá, hogy egyszer legyen egy saját.
2013. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
0%
A tízes vagyok:) ÉS ha az apámtól idéztem, akkor mi van? Különben is nem is ismertem mert örökbe fogadtak, úgyhogy van némi igazság abban amit mondtál. És ez igazolni látszik engem is, ha engem eldobtak akkor valószínűleg ezért nem kell nekem sem. Én valószínűleg ösztönből érzem mekkora nyűg egy gyerek. :):):):)
2013. júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!