Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor kezdte a hozzátáplálást?

Ki mikor kezdte a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
mik a tapasztalataitok?
2013. ápr. 8. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónaposan kezdtem mindkét gyerkőcömnél, addig csak ciciztek. A Másodikkal múlt héten pénteken kezdtük, így sok tapasztalatom még nincs, viszont az Elsőnél teljesen jól ment minden, ma már 2,5 éves és néhány csonthéjason kívül mindent eszik és semmire nem allergiás.

Az én véleményem, hogy nem kell elsietni a hozzátáplálást. Olyan sok ideje lesz még mást enni...

2013. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Pont egyik kérdésem kapcsán jól lehúztak miatta,de 4 hónaposan...nekünk nagyon bevált!Általában idény gyümit adtam(amit lehetett) és én főztem neki, lehetőleg nem turmixoltam,szinte soha nem volt bajunk a kajálással.Most 2,5 éves,mindent megeszik,az édességet/sütit leteszi, ha zöldséggel,gyümölccsel kínálom.

A pici most 4,5 hónapos és már vele is elkezdtem a kóstoltatást.

2013. ápr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Én kb.5 hónapos volt amikor elkezdtem.Csakhogy a fiam másképp gondolta és Ő csak 6 hósan kezdte.Viszont mi zöldséggel kezdtük,mindig idényt adtam neki(sokáig sütötökön élt) krumplit nem ette meg.Aztán olyan 8 hónaposan meguntam a sütötök variációkat és az állandó főzés-kidobás témát,adtam a levesünkből krumplit répát és mint aki megveszett úgy ette.Onnantól rántás és sózás,fűszerezés volt és az összes zöldséget megette:-)) 2.5 éves és a paradicsomot lelegeli a spenót levelekkel együtt a mama kertjében:-)) Minden evő lett.
2013. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3,5 hónaposan már kapott almapürét,alma,barack levet, 4 hónaposan kezdtem tulajdonképpen,mire 6 hónapos lett már rengeteg mindent megevett sosem fájt a pocakja,meg tudta emészteni, jól is lakott,napi 3szor kapott tápszert és kiváltottam az ebédet,uzsit,tízórait 6 hónapos koráig.Nekünk nagyon bevált ha nem csak 3 hónapig van tejem akkor is elkezdtem volna a kóstoltatást 4-5 hónaposan.
2013. ápr. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan,tápszeres.Minden rendben,9 hónapos,semmi rosszat nem tapasztaltam.Szépen eszik,mindent.
2013. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso fiamnal 4,5 honaposan orvosi tanacsra mert nem hizott eleget es mert csak addig tudtam szoptatnil.Mindent megevett ,jo etvagya volt. Most viszont 4 eves lesz nyaron es borzaszto etvagytalan. :(

Masodik fiammal 5,5 honaposan kezdtuk a kostoltatast.O most 6 honapos mult , szinten nagyon jol fogad minden izt, nagyon joetvagyu remelem igy is marad, O meg szopik.

2013. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tápszeres baba, 5 hónaposan akartam kezdeni, de akkor még nem fogadott el semmit a tápszeren kívül. 6 hónaposan már ette a gyümölcspépeket, és onnantól semmi gond nem volt a hozzátáplálással. Egy darabig a zöldségeket nem nagyon szerette, de néhány hónappal később már szinte mindent megevett.
2013. ápr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!