Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor megláttátok vagy hallott...

Mikor megláttátok vagy hallottátok a babátokat először a szülés után elsírtátok magatokat?

Figyelt kérdés
Megnéztem pár videót a youtube-on és már most elbőgtem magam. Jövőhéten már én is átélhetem, igaz császár lesz sajna. De már nagyon várom hogy megláthassam a babámat, és tuti bőgni fogok!
2009. szept. 24. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen sirtam :)

De olyan jóó volt, bármikor bárki helyett szülnék és lennék terhes. :)

2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is császárom volt és én már akkor sirni kezdtem mikor felsirt, és még nem is láttam. Egyébként én is néztem előtte szülésről szóló videókat és azon is sirtam. De csak azóta mióta terhes lettem, előtte sosem sirtam ilyesmin.
2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először kihozták a babámat, egyedül az tartott vissza a sírástól,h. biztos voltam benne, ha elkezdek bömbölni, szétszakadok...(császár) Iszonyat jó érzés volt, olyan szép volt, olyan tökéletes! Még most is könnybe lábad a szemem, ha eszembe jut. :)
2009. szept. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is sírtam. Igazából most is sírok ha rágondolok :). Annyira csodálatos volt :).
2009. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem csak én vagyok sírós pityogós. Már most meghatódom, még azon is sírok amit írtatok. Nem tudom mi van velem, de már fél órája bőgök...
2009. szept. 24. 15:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem bőgtem, de teljesen elolvadtam tőle, minden fájdalmat elfelejtettem, annyira örültem neki, pedig majdnem egy napig vajúdtam vele.
2009. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

15:46-os vagyok.

Ne aggódj, csak a hormonok miatt sokkal érzékenyebb vagy. :)

2009. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. szept. 24. 15:57
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is császár volt. Én is sírtam mikor felsírt és nekem is oda is hozták egyből megmutatni, adhattam neki egy puszit is és olyan csodálatosan jó érzés volt látni ahogy a hangom hallatán abbahagyta a sírást. Még most is meghatódom ha visszagondolok.
2009. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak később sírtam. Akkor annyira fel voltam spannolva, hogy erre tudtam a legkevésbé gondolni. Meg kicsit lassú a felfogásom, el kellett teljen egy pár óra mire felfogtam, mi is történt. :-)
2009. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!