Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik babakocsit választanád/...

Melyik babakocsit választanád/vennéd meg ezek közül? Miért?

Figyelt kérdés

Ha esetleg valamelyiket használja valaki ezek közül, leírhatná személyes tapasztalatát!! Köszönöm!! :)



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. ápr. 11. 09:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó! Nem tudnál képet feltölteni a babakocsiról! Kíváncsi lennék! A bergon-ban voltunk, ott néztük az 5. belinkelt kocsit!
2013. ápr. 11. 12:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi már a 2. gyereknél használjuk az Espiro Vector Prot ! A nagyobbik fiam agusztusi nála nagyon sokáig használtuk a mózeskosarat , mert ugye egész télen azt használtuk sőt még áprilisba is ! Szóval 8. hónapig használtuk , a fiam nagyon nagy baba volt 4.5 kg született , és mikor lecseréltük 9.5 kg volt , de még akkor se volt neki kicsi ( ezzel arra akarok utalni , hogy nem kicsi ) a sport rész is nagyon jó , kényelmes , tágas , a kerekeiről nem is beszélve szuperek , mi nagyon sokat kirándulunk sokszor erődbe is ezzel mentünk , és eddig még egyik terep se adott nekünk akadályt ! Mi 2011 vettül , januárba megérkezett a hugica ! Nála is alap volt , hogy a jó bevált kocsit használjuk !

Mi mindegyiket megnéztük amit belinkeltél, de nekem ez tetszett !

2013. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Úristen... ennyire csak nem változtak az árak 3 év alatt.

Totálisan felszerelve mindennel 70-80???

Ott a china-martba voltatok?


[link]

ilyen volt azaz ilyesmi... a garázs leghátuljában van de elő vadászom... és megnézem a márkát, hogy mi van ráírva...

2013. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszadó!!!

Az espiro vector pro nagyon tetszik!! Szóval azt mondod megéri az árát?? Egyébként pont ezen gondolkodtam, hogy talán a mózese az, ami kisebb valamivel a többinél... de tapasztalatod alapján, ahogy írtad, nem vészes! nekünk májusi babának lenne!! Garanciát adnak rá??

2013. ápr. 11. 20:18
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok a Pros !

Szerintem egyel talán nem kicsi , mondom nekem nagy babáim voltak , de soha nem volt hely gond a babakocsival !

Igen 2 év garancia van rá !

2013. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!