Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ílyen? Egyedül álló szülő...

Van ílyen? Egyedül álló szülő aki 10-12 órában dolgozik?

Figyelt kérdés
Az óvónők egy fórumon gyalázzák az egyedül álló 12 órában dolgozó édesanyákat rendjén van ez?

2013. ápr. 14. 21:53
1 2
 11/18 zabmester ***** válasza:
90%
Hihetetlen, hogy egyesek miket meg nem engednek maguknak... Aki óvónő létére nem képes ezt a helyzetet sem elfogadni, sem elhinni, az álomvilágban él.
2013. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Felfogni, elhinni....kinek és mit? Ostobaságot nem hisz csak az, aki maga is ostoba!- ez egy újabb "remek idézet" egy középiskolai tanártól úgyan erről a fórumról
2013. ápr. 15. 15:06
 13/18 zabmester ***** válasza:

Ez nekem azért is különösen fájó, mert a szüleim is pedagógusok. Rájuk is szégyent hoznak az ilyen hozzáállású egyének. Meg az egész szakmára.

Plusz voltam magam is egyedülálló szülő, bölcsis, ovis gyerekkel, így pláne nagyon rosszul érint ez az érthetetlen rosszindulat, még ha nem is személy szerint nekem szól.

2013. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Tisztelt Szülők!--Most olyanon vitatkoznak, ami abszolút felesleges. Önök sem gondolják komolyan, hogy ez a példa hosszútávon működőképes. Képtelenség ennyi időt 10-11-12 órát huzamosan közösségben eltölteni. Higgyék el, én óvodapedagógusként tapasztalatból mondom-és írom, hogy nagyon hamar kimerülnek ennyi időt az oviban töltő gyermekek. Sokkal többet fog hiányozni a beteg gyermeke miatt az egyedül álló szülő. (akkor a munkáltatója kedvesen megérti?) Vagy: Ha mégis élne a képzeletbeli példa Vagy: Ha mégis élne a képzeletbeli példa (ebben kételkedem), akkor 3-4 óvodai év után, az 1 osztályba mit kezd gyermekével az egyedül álló szülő? Ott az iskolában nem lehet ennyi ideig.


- Erről mit gondoltok?

2013. ápr. 16. 15:42
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ok nem bantani akartak teged, csak egyszeruen nem tudjak elkepzelni, hogy ez megoldhato, es valos. Ok nem tudnanak ennyit dolgozni egyhuzamban. Mindemellett ugy latjak mint pedagogusok, hogy ez a gyereknek megterhelo eletmod, ami mondjuk lehetseges, de most erre van lehetoseg. Viszont abban van igazsag, hogy az iskolas gyereket hova fogod tenni majd, bar az en idomben meg volt napkozi, es egy 6 eves gyerek mar eltolt par orat egyedul otthon is. Ez a gond a szulokkel, hogy nagyon erzekenyek a gyereket es az o szuloi tevekenyseguket ero kritikakra. Ezen mind en nem huznam magam fol ennyire.
2013. ápr. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a kommentek a gyalazastol nagyon messze allna. A gond, hogy ok azt sem hiszik el, hogy ez igaz.
2013. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Min haborodtal fel? A gyereknek valoban nem jo 10-12 orat ovodaban tolteni. Nalunk nem is lehetett, csak max 9et, es ha jol emlekszem valami torvenyben is van szabva egy idokorlat.
2013. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Az oldal ahonnan az infókat szedtem nyilvános sajnálom ha ezzel megbántottam a másikat
2013. okt. 16. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!