Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Itt mindenki fiatalon (25 év...

Itt mindenki fiatalon (25 év alatt) lett anyuka? Ha 26-27 évesen szülöm az első babám az már "késő"?

Figyelt kérdés
Egyre többet olvasom itt, hogy 25 év alattiaknak már babájuk van, saját lakás, de legalábbis nagyon jó körülmények. 22 vagyok és komolyan az itteni válaszok alapján kezdem magam öregnek érezni, mert még dolgozni szeretnék 2-3 évet és a körülményeink sem olyan hú de jók, mivel most végzek még csak a főiskolán. Szóval leghamarabb 25 éves korom körül szeretnék gyereket. Illetve most is szeretnék, de remélhetőleg addigra lesznek olyanok a körülmények, hogy nyugodt szívvel merjük vállalni. Párom van, több éve. Szerintetek meddig nem késő a gyerekvállalás? Bocsánat ha butának tűnik a kérdésem, de egyre rosszabbul érzem magam, hogy mi ennyire nem állunk még "sehogy".
2013. ápr. 16. 21:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Miért lenne késő, én 25. vagyok és nincs gyerekem, és nem is lesz 30 előtt.

Akinek 22. évesen saját lakása van az örökölt egyet vagy idősebb párja akinek már telik rá, vagy hitel van a házon mert az is sajátnak mondják.

2013. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam eddig későnek, hanem teljesen ideálisnak, de az itteni válaszok alapján gyakran elbizonytalanodom.
2013. ápr. 16. 21:47
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

nekem meg nem ez a tapasztalatom. én 26 vagyok, most várjuk az első babánkat a férjemmel, és a környezetemben az összes kismama vagy anyuka idősebb nálam. én inkább úgy érzem, fiatal anyuka leszek. sztem nem vagy elkésve.


mondjuk azért tényleg jó 35 alatt szülni, és nem felette.

2013. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, aranyos vagy :-).


33 évesen szültem, akkor én mit mondjak? Akkorj szülj, amikor úgy érzitek a pároddal, hogy egy gyerekkel lenne teljes az életetek. Ha ez majd 30 éves korodba jön el, azzal sincs baj.

2013. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen szültem napra pontosan:) Én inkább úgy tapasztalom átlagba kitolódik a szülés.
2013. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
27 és fél évesen szültem. Előbb szerettünk volna, de így sikerült. Nem vagy elkésve :)
2013. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
22 vagyok nemrég szültem.De szerintem még a 25 nem késő.Én szerettem volna mindig is fiatalon anya lenni.:)
2013. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen szültem, úgy érzem, hogy a mai világban nem tartozom a későn gyermeket vállalók közé. Én már középiskola alatt is így képzelten el. Tanultam, dolgoztam, közben férjhez mentem és mikor stabil lett az anyagi helyzetünk jöhetett a baba. Ne másokhoz hasonlítsd magad. Akkor vállalj gyermeket, ha elérkezettnek látod az időt és minden szempontból készen állsz rá.
2013. ápr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekemet 27 évesen akartam szülni, nem jött össze. Kitoltam a "limitet" 30-ra, végül majdnem 31 lett belőle. A másodikat 33 évesen szültem. És így volt jó. Szerintem egyáltalán nem vagy elkésve!
2013. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőt 32, a másodikat 34 évesen szültem. Eszembe sem jutott 30 alatt szülni, éltem, tanultam, dolgoztam. És még mielőtt valaki megvádolna, hogy nem volt kinek szüljek, 20 éves koromtól kezdve vagyok a férjemmel, vagyis 16 éve.
2013. ápr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!