Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki a saját kényelme miatt nem vállalja a kis korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Mert az nehéz, meg ő a kicsivel is élvezni akarja a babás kort, nem egy 1,5-2 éves után futkosni.

Így inkább 4-6 év lesz a korkülönbség, ami nem túl jó a gyerekeknek.


2013. ápr. 21. 18:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
97%
mit számít ez nekem/neked? az ő dolga, ne foglalkozz már ilyenekkel.
2013. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne jó? Ez egy hülye kérdés! Miért kell szidni az ilyen anyukákat? Nem értem miért baj, ha valaki élvezni akarja a babás kort, ahogy te írtad, és majd pár év múlva ismét át akarja élni, amikor a nagy már nem igényel 24 órás "szolgálatot." Miért ne lenne jó a nagyobb korkülönbség?
2013. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy csinálja,ahogy neki megfelel.Ezt gondolom.Én sem vállalnék kis korkülönbséget,mert melyik gyereknek jó,ha idegbeteg az anyja,mert örökké fáradt,és kialvatlan.Látok anyukákat szenvedni a kis korkülönbség miatt,és ennek a nagyobb gyerek issza meg a levét,mert nem jut neki elég figyelem.A környezetemben,és nálunk gyerekkoromban remekül beválik/bevált 6-8-9 év korkülönbség,és egyik gyerkőcön sem látom/magamon sem tapasztaltam,hogy ez bárkinek rossz lenne.
2013. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy vállal gyereket ahogy akarja.

Sokkal rosszabb véleményem van arról, aki kis korkülönbséggel szül, aztán a nagyot benyomja bölcsibe kell a társaság címszó alatt, aztán az eszét játssza,

2013. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó a gyerekeknek 4-6 év korkülönbség?

Azért, mert te így csinálod még nem rossz az ha más meg máshogy csinálja.

Képzeld, nekem meg nem lesz második gyerekem. Ez kiveri a biztosítékot nálad mi?

Sepregess a saját házad táján.

2013. ápr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

#3

Arról nem is beszéltem,hogy nem szeretnék 5-6 évre kiesni a munkából,és anyagilag sem lenne jó gyesről gyedre menni.És igenis ki kell,ki akarom élvezni minden pillanatát,hiszen olyan gyorsan felnőnek.Nem hiszem,hogy ez megkövezendő vélekedés.

2013. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem jó a gyereknek ez a korkülönbség??

Az is fontos, hogy az anyának jó legyen.

Ha ő ekkora korkülönbséget szeretne, nincs ezzel semmi baj.


Én kis különbséggel szültem, nem bánom, én így akartam. De semmi bajom azzal, aki 4-6-10-20 év különbséggel szül. Mindenki csinálja úgy, ahogy neki kényelmes.

2013. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%
Te tipikusan olyan anyuka lehetsz aki azért szólja meg a másikat a játszótéren, mert van a gyerekén sapka vagy azért mert nincs.
2013. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 A kérdező kommentje:

Kis korkülönbségnél a gyerekeknek lehet közös programot szervezni, eljátszanak együtt, ezáltal jobban megismerik egymást.


Ha nagyobb a korkülönbség, külön elfoglaltságaik lesznek, szinte idegenként nőnek fel.

2013. ápr. 21. 18:32
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szülőn múlik,idegenek lesznek-e egymásnak.Arról nem beszélve,hogy két egykorúnak sem biztos,hogy tudsz közös programot szervezni,mert nincs két egyforma gyerek.
2013. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!