Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan anyukáról, aki a saját kényelme miatt nem vállalja a kis korkülönbséget?

Figyelt kérdés

Mert az nehéz, meg ő a kicsivel is élvezni akarja a babás kort, nem egy 1,5-2 éves után futkosni.

Így inkább 4-6 év lesz a korkülönbség, ami nem túl jó a gyerekeknek.


2013. ápr. 21. 18:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 zabmester ***** válasza:
Szerintem neked egyszerűen kellett valami indok, hogy szidhasd a sógornődet, és erre kitaláltad ezt a marhaságot, aminek semmi alapja nincs. Úgy csinálsz, mintha legalább is bántalmazná a gyerekét, vagy napokra felügyelet nélkül hagyná. Most komolyan, az a "bűne", hogy nem akar kis korkülönbséggel gyereket vállalni? Ne nevettesd ki magad, a vak is látja, hogy ez csak ürügy arra, hogy piszkálhasd valamivel. Vagy te magadnak is elhiszed, hogy te a gyereke(i) érdekében cseszegeted? Bármibe le merem fogadni, ha kis korkülönbséggel szült volna, akkor meg azzal piszkálnád, hogy milyen felelőtlen, mert így nem jut elég figyelem a kisebbikre.
2013. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
100%
Ohh, gyerekek, egy h.ülyét nem lehet meggyőzni. Kifejezetten jó a saját "szakterületén", nehéz hozzá lealacsonyodni. AZ érvelések pedig nem férnek a fejébe, hisz nincs is hova.
2013. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

51.

a kérdező szerintem amellett, h utálja, irigy is a sógornőre, és szeretné, ha legalább egy kicsit rosszabb lenne neki (ha a sógornő saját bevallása szerint nem bírna el most még egy gyerekkel, hát akkor így pont lehetne egy kis poklot csinálni az életéből. már csak arról kell meggyőznie magát meg másokat, h a kis korkülönbség volna a legjobb és a nő sz.r anya, ha nem vállal áldozatot ezért)


isten áldása egy ilyen szerzett rokon :)))))

2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
81%
Miután Czeizel Endre orvos genetikus nem releváns, amit mond ebben a témában. Azontúl, hogy genetikusnak nagyon jó, a gyermekek pszichéjéhez nem ért. (mellesleg az egyik gyereke homoszexuális, a másik meg többször is elvált, tehát nem követendő egyik sem).
2013. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen ostoba vagy!
2013. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Felhaborito a kerdesed!

3 ev 3 honap a korkulonbseg a fiaim kozott. A nagy most 3 ev 9 honapos a kicsi 6 honapos es mar most hihetetlenul szepen es sokaig eljatszanak egymassal.

Es igen egy kicsit magamra is gondoltam akkor mikor ilyen kor kulonbseggel vallaltuk a masodikat ugyanis kulfoldon elunk, semi segitsegem nincs es nem is volt soha. Szerinted jobb egy idegbeteg anyuka aki faradt es turelmetlen a gyerekeivel?

Van a barati tarosagunkba egy csalad ahol 17 honap a korkulonbseg. Szegeny anyukat annyira sajnalom mert total ki van borulva, valamelyik gyerek allandoan sir vagy nyafog. Sajat bevallasa szerint 2 gyereket nagyon rossz pelenkazni, anyagilag meg mindenhogy. En abszolut nem itelem el ha vki kis korkulonbseggel vallal gyereket de engem se iteljenek el azert mert en nem ugy csinaltam. Es amugy igen, tok jo volt igy minden szempontbol.

1. Igy tobb mint 3 evig csak a nagyobbik fiammal foglalkoztam. Rengeteget kirandultunk, jottunk-mentunk , jatszottunk.

2. Talan ennek koszonheto (meg annak,hogy mar eleg okos volt) nagyon jol fogadta a kisteso erkezeset.

3. Eleg onallo volt ahoz,hogy kiszolgalja magat. Ha eppen ehes volt es mondjuk uzsonna vagy tizorai ido volt cask kivett egy joghurtot a hutobol, kisknalat a fiokbol, asztalhoz ult es evett.

4. A nagy mar nem pelenkas.


Senkit sincs jogod elitelni! Legjobb lenne ha a sajat dolgaiddal lennel elfoglalva!

2013. ápr. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok ,bocsanat a sok helyesirasi hibaert de elegge felhuztam magma. Pl. semi helyett semmi)
2013. ápr. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%
Ja,hogy a sógornőd.Így már világos.Ha te szenvedtél a gyerekeid mellett,akkor ő nehogy már boldog legyen,és kiegyensúlyozott...
2013. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

Te mindenki alá beásol igaz? A család kis kedvence lehetsz...(:

A rosszindulatú embereket senki nem szereti ÁLTALÁBAN. Erről nem olvastál?

2013. máj. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
3%

Durván átment személyeskedésbe a kérdés.

Az utolsó 2 oldalon csak a kérdezôt szidja mindenki.

Nem lesz lassan elég?

2013. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!