Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Egyedül nevelem 19 hónapos kislányomat az igaz az apukájával jóba vagyok de gyerektartást nem fizet.Amit ő segitségnek gondol az havi 5000ft vagy egy csomag pelenka és tápszer.Egyszer szóvá tettem,hogy segithetne többet is és azt kérdezte tőlem,hogy mert mire van szüksége egy ilyen idős gyermeknek mert szerinte semmire.Már gondoltam arra,hogy beperelem gyerektartásért de nem tudom mit csináljak szerintetek?
2013. ápr. 24. 23:09
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:
Ha jóban vagytok akkor ülj le vele megbeszélni.Mondd el neki, hogy a gyümölcs,zöldség ruha nem olcsó,és ha ezt nem hiszi el beszélgessen gyerekes apukákkal anyukákkal.Nem beszélve a normálisgyerek cipőkről.
2013. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h a havi pelusa is többe kerül... beszélj vele, de ha nem érti meg és te nem tudod az ő segítsége nélkül tisztességesen nevelni, akkor pereld be gyerektartásért. ha amúgy is el tudod tartani, akkor megfontolnám, h bíróságra vigyem-e az ügyet
2013. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy hónapig írj fel minden költséget, ami a kislányoddal kapcsolatos, és told az orra alá. Vesd fel, hogy menjetek el ügyvédhez és egyezzetek meg a gyerektartás összegéről és a láthatásról. Ha nem megy bele, menj el egyedül egy ügyvédhez (ha lehet, nőhöz ;)), és kérj tájékoztatást a lehetőségeidről, majd próbálj meg újra tárgyalni az apukával. (a tanácsadás nem kerül olyan sokba)

Nem kell rögtön pereskedni, az sokkal több pénzbe és időbe kerül.

2013. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szó hogy nem tudom tisztességesen nevelni mert mindene megva és mindent megadok neki.Az a baj,hogy ő magátol nem sajnál semmit mert pénze van nem arrol van szó.Csak nem szivesen ad.
2013. ápr. 24. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!