Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki lehet úgy deríteni, hogy a...

Ki lehet úgy deríteni, hogy a leendő párom gyerekének valóban én vagyok az apja, hogy azt a nő ne tudja meg és senki más lehetőleg rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a nő tudta nélkül minttá venni a gyerektől és biztosra menni, hogy nem mástól van a gyerek, hanem én vagyok az igazi apja. Hogyan zajlik amúgy ez pontosan, mi kell hozzá stb.?
2013. ápr. 26. 10:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

"de lényegében sokat csalódtam a lányokban, így megingott a bizalmam bennük és szerintem, ha lesz párom és gyerekem tőle megszeretném mindenképp csináltatni ezt a tesztet."


Remélem ez nem komoly. Ameddig így gondolkodsz, szerintem eszed ágába se legyen gyermeket vállalni, de még egy komoly párkapcsolatot is félve javasolnék.

Gondolj csak bele, a másik fél helyzetébe is. Persze csalódtál sokat az életben. De ki nem??? Hová lenne a világ, ha mindenki, aki csalódott valaha, így gondolkodna?

(Off. ha én lennék a párod, és ezt megtudnám, bennem is csalódnál. Azon nyomban elválnék Tőled, és azt gondolom, minden normális érzésű nő így tenne.)

2013. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!

Ha házasságon kívül születik a gyerek, apasági NYILATKOZAT kell, nem TESZT!!! Szerintem elírtad, nem mindegy...

2013. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Honnan vettem? Mondjuk odaírtam, hogy tapasztalat. Ennél többet nem kívánok megosztani veletek.
2013. ápr. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, utolsó sajnállak, ha erre rávett a párod, de az apasági teszt nem kötelező ahhoz, hogy az apa vezetéknevét kapja a gyerek. Itt elég sok probléma merülhetett fel!
2013. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Apasági teszt akkor kellhet, ha mondjuk egyik fél azt állítja, hogy más az apa. Pl férfi azt mondja, hogy nem ő, nem akar tartásdíjat fizetni, akkor kötelezik rá.

Bizalom nélkül nincs értelme egy kapcsolatnak, bármennyit is csalódtál.

2013. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem a párom vett rá, az orvos. De mindegy higyjetek csak amit akartok. Nekem ez teljesen mindegy, csak elmondtam a tapasztalatomat, de latom senkit nem erdekel. Igenis kell teszt, ennyi.
2013. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
83%
#16 kedveském, én is nyilatkozattal ismertem el a gyermeket minden teszt nélkül ... nem lehet, hogy te nem tudtál választani ki valóban az apa?
2013. ápr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesem, jó, hogy így szólítasz, de nem vagyok bu.zi. Légy szíves vegyél vissza, kétszer is volt teszt, aki csökött agyú az legyen szíves ne vagdalózzon és itélkezzen. Nem akartam házasodni, ennyi, az csak egy papír.
2013. ápr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Attól, mert Te magadtól, vagy más rábeszélésre csináltattál tesztet, ez nem kötelező az apaság elismeréséhez és ahhoz, hogy a gyerek az apa nevét viselhesse. Nem kell házasság hozzá, egyszerűen a gyámhivatalnál kell apasági nyilatkozatot tenni. Teszt csak akkor szükséges, ha bonyolult a helyzet, több apajelölt van.
2013. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom, itt az IQ szint egy léc alatt van, hörögjétek csak ki magatokat, eléggé jártas vagyok az orvosi körökben, valamint a jogi részben is. És kötelező, erről nem kell vitát nyitni, ez olyan mintha arról vitatkoznátok, hogy a heroint tiltja e a törvény.
2013. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!