Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Besafe tulajdonos anyukák,...

Besafe tulajdonos anyukák, nektek nincs ilyen problémátok?

Figyelt kérdés

Van egy Besafe Comfort X3 ülése a lányomnak, de gondom van vele! Ez az a típus, aminek kemény a fejtámlája.

3 hónapja használjuk, sokat autózunk, és kell a jó ülés. A lányom 11,5 kg, 2,5 éves, 88 cm, vékony testalkatú, előtte egy Concord ultimaxban ült, az most a kicsi tesójáé.

A bajom, hogy amikor elalszik, a feje nagyon-nagyon előrebukik, szinte a mellkasára. Baromi kényelmetlen neki az alvás, nem is alszik sokat, de ismétlem, sokat utazunk, és ez így nagyon nem jó! Voltam már a boltban (mert persze a papírjait elvesztettem az ülésnek, és a használatiját is), elmondtam, hogy mi a baj, de érdemben semmit nem tudtak mondani. Az öv jól van meghúzva, a fejtámlát állíthatom akárhogy, sehogy nem segít. A szűkítőt is ki-be rakosgattam, de semmi nem segít.

A ti gyereketek hogy alszanak az ülésben, nekik nem bicsaklik előre a fejük?

Segítsetek kérlek, mert ha megint ülést kell vennem, kiszaladok a világból...


2013. ápr. 29. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányomnak is ilyen ülése van. Jó, hogy dönthető, de a feje így is előre bukik. Nem nagyon, csak kicsit. Mondjuk nálunk nem gond, őt nem zavarja. Bár mostanában egyáltalán nem alszik benne, akármekkora útra megyünk, de előtte simán aludt előrebukva is.
2013. ápr. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, sajnos ez nálunk is felmerül.

Most rendszeresítettem egy nyakpárnát a kocsiba, remélem ez megoldja a problémát.

2013. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Fiamnak is ilyen ülése van. Mi nagyon szeretjük. Amikor elalszik megdöntjük és simán alszik minden fejbólintás nélkül. Mi is nagyon sokat utazunk így jó ülésre volt szükségünk. Szűkítőt eddig még nem használtunk. A fejtámlát mi egy kicsit magasabbra húztuk, mint ahogy kellenne neki, és mondjuk sokszor szorongat egy plüss állatot és úgy alszik.
2013. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!