Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most komolyan mi értelme a...

Most komolyan mi értelme a "szerintetek terhes vagyok? " jellegű kérdéseknek?

Figyelt kérdés
Felsorol egy rakás vélt vagy valós tünetet,és persze hozzáteszi,hogy tesztet nem csinált. Vagy ami ennél is jobb,csinál tesztet,de negatív,mégis azt várja,hogy mondják meg terhes-e. Értem én,hogy esetleg reménykedik és biztatást vár,de mi értelme hamis ábránddal kecsegtetni magát?
2013. máj. 4. 23:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
Ja meg a halvány csíkosok, szellemcsíkosok, elázott tesztesek. Miért nem csinálnak még egyet??? Amúgy meg, nem értem miért a vateráról rendelnek ócska szar tesztet. Mert olcsóbb? Hát anyukám, nem kéne minden nap 3 tesztet csinálni, és nem adna fals eredményt. Megveszed ezerért a gyógyszertárban a fasza kazettásat, aztán az máris nem mutat az esetek 90%-ban hülyeséget. Vagy talán nem rögtön szex után kéne tesztelni, amikor még semmit nem mutat. Én is akartam a babát, több év próbálkozással, de nem csináltam teszteket már a szüzességem elveszítése előtt is.
2013. máj. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Na még egy aztán befogom. A pozitívat tesztelők, akik még utána is tesztelnek minden nap, és kétségbe esnek, hogy miért halványabb. Mi a francért tesztel?? Komolyan... Őrület.
2013. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Na igen. Szintén tegnapi kérdés volt,hogy május 8án kellene megjönnie,de furán érzi magát, teszteljen-e? Már jó előre ráparáztatja magát,aztán meg depis mert nem terhes!
2013. máj. 5. 09:40
 14/31 anonim ***** válasza:
61%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Pl ennek a kérdésnek is nagy értelme van :D :D :D

2013. máj. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%
Egyszer én is tettem fel,mert 2 tesztet csináltam az egyik negatív volt a másikon volt egy halvány 2. csík és érdeklődtem akinek így volt végülis terhes lett-e,szerintem simán belefér egy ilyen kérdés a teherbeesés témakörbe,ha már mind 2.kérdés az ovulációs tesztekről szól,vagy itt az egyéb kérdéseknél ,hogy mikor jön meg a családi,vagy hányszor kakál a gyereked.Persze vannak értelmetlen kérdések ezek között is,mikor feltesznek egy pozitív tesztet ami teljesen egyértelmű,de az oldal lényege a kérdezés én sem nyitom meg ami nem érdekel.
2013. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
86%
nemrég én is tettem fel tesztes kérdést.de csak mert 2fajtát is csináltam és az egyik nega másik halványpozi volt.aztán persze erösödött és ott már nem volt kérdés hogy pozi-e.utánna is csináltam mikor egy hete progi pótlást kaptam és halványabb volt majd 6hetesen.vetélés lett a vége.vannak helyzetek mikor nincs kitöl kérdezni akkor kérdezek itt de feleslegesen nem teszem fel ugyanazt a kérdést elöbb átnézem a hasonlókat ja meg a google a nagy barátom. nemértem sokszor én se föleg hogy kismillio 1 ugyanojaan kérdés van.meg a lepontozások....pedig én normálisan válaszolok csak nem azt amit hallani akartak.
2013. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
Igen itt a legtöbb lepontozás azért megy mert nem azt a választ adod amit hallani akar... hiába a te tapasztalatodat mondod el akkor is le vagy pontozva!!!
2013. máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
63%
szerintem is piszok zavaró. de az oldal nyitott, mindenki arra használja, amire akarja. más kérdés, h totál értelmetlen ilyen hülye kérdést feltenni. úgy védekezek, h az esetek többségében meg sem nyitom őket
2013. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
56%
másik nagy kedvencem hogy tippeljük meg fiú.lány hány hetes.könyörgöm mindenki más.Engem tippelhetnek:P ikrek:P
2013. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
83%
Én azt nem értem, hogy aki szerint drága a teszt és nincs rá pénze, az miből akar egy gyereket eltartani? Azért havonta elég 1-2 teszt, pár száz Ft.
2013. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!