Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyák napján ki köszönt fel...

Anyák napján ki köszönt fel kit? Lit köszöntöttél fel, vagy ki köszöntött fel téged?

Figyelt kérdés

2013. máj. 6. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anyut, mamámat és anyósomat köszöntöttem. Engem senki igaz van egy 1 éves lányom de a férjemnek eszébe se jutott az ő nevébe felköszönteni :)
2013. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Anyukámat köszöntöttem. Engem meg a férjem. Vagyis ő vette a virágot és a kicsi lányom adta volna oda, ha nem tartja meg magának :D
2013. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukámat, nagymamáimat. (egyiket csak telefonon tudtam). Anyósomhoz és az ő édesanyjához is lementünk.

Engem a keresztlányom és a mostohafiam köszöntött fel, illetve a férjemtől kaptam egy virágot, a születendő kisfiunk "nevében" :)

2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jégtánc ***** válasza:
Anyukám és anyósom.Engem a fiaim,és a kislányom.Azaz a párom vette a virágot és a kislányom adta át:)
2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én anyukámat , engem pedig a 6 éves kislányom köszöntött fel egy szép versel egy szép rajzal és egy saját kézzel készitett vázával amire ő festett akril festékkel az oviban :).
2013. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én édesanyámat és a nagymamámat köszöntöttem fel. :)
2013. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Anyukámat,engem meg a férjem illetve a gyerekeim .
2013. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én anyukámat és dédnagymamámat köszöntöttem (ő nevelt fel, azért).


Engem a 6,5 éves fiam köszöntött, az öccse még csak 11 hónapos, kicsi az anyák napjához.


A férjem az anyukáját és a nagymamáját.


A nagy fiam rajtam kívül még a 3 nagymamáját, az én dédimet és a férjem nagymamáját. :)

2013. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!