Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is megváltozott a...

Másnak is megváltozott a férje szülés után? Hogy kezelitek?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy törődnék a férjemmel, mint azelőtt, de átnéz rajtam, igaz voltak nyűgös napjaim nekem is. Hiába próbálkozok vele kettesben is lenni, rám se figyel, egyszerüen nem érdeklem, sem mint feleség sem mint ember.

Nagyon nehéz így, szeretném visszakapni, tudom neki is új ez, de azért nem kéne levegőnek néznie.


1 hónapos a kislányunk.


2009. szept. 30. 08:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!


13:55 vagyok. Először is megbeszéltük a problémákat. Ezt is úgy tudtam elérni hogy ki borultam. Azt mondtam vagy lesz változás vagy szét megyünk. Nekem hiányzik a szex a terhesség alatt zavarta hogy kislányunk mocorog a hasamba azt mondta olyan mintha 3-man csinálnánk, viszont a szülés után se lett több. Már ott tartottam hogy pár napra elmegyünk kislányunkkal anyuhoz és Ö gondolkozzon mit akar. Azt mondta nem akar elveszíteni minket ölelte a kislányt magához. Így nem mentünk le hétvégén együtt voltunk nem is egyszer szuper volt. Azóta hozott virágot kedves velem is a gyerekkel is. És én is vele. Az anyagiak még nem oldottak meg de idővel ez is meg fog oldódni az a lényeg hogy oda figyeljünk egymásra és meg tudjuk beszélni a dolgokat. Nem tudok jobbat nálunk ez történt még csak egy hét telt el. Meglátjuk hogy alakul tovább. Az is lehet hogy megint leülepszik a dolog elkényelmesedik de én nem fogom hagyni. 6 éve vagyunk együtt nem könnyű.

Kívánom hogy nálatok is rendeződjenek a dolgok.

Szép Napot kívánok!

2009. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de velem ugyanez történt. A szülés apás volt, a párom sírt az örömtől. Rajtam sem volt súlyfelesleg, csinos vagyok. És hisztis sem voltam, sőt. Hiába közeledtem hozzá, elhajtott. Egyre többet maradt ki otthonról éjszaka is. Aztán már nem is szólt hozzám. Hiába próbáltam beszélni vele, egyre hisztérikusabb lett és egyértelműen elutasító. A baba nem zavarhatta, mert átaludta az éjszakákat. Sajnos 4 hónapos volt a pici, amikor a párom végleg begolyózott és egyszerűen kitett minket az utcára. Azóta 4 hónap eltelt és felé se nézett. Remélem, nektek sikerül megbeszélni mindent! Próbáld meg, ne hagyd rá, mert nem lesz jobb! És ne add fel! Drukkolok nektek.

2009. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia,

tudom, hogy rég írtad már ezt a bejegyzést, de szinte ugyanebben a helyzetben vagyok én most. Kislányom 9 hónapos. Csak annyit szeretnék kérdezni, hogy megoldódott e a probléma, vagy sem. És ha igen, minden rendben van e azóta. Köszönöm!

2015. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!