Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A körzeti gyerekorvos mindenho...

Tica0121 kérdése:

A körzeti gyerekorvos mindenhol pénzt kér azért, hogy a szülés utáni kötelező ellenőrzésre kijön a védőnővel?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kicsit furcsa, hogy Nyíregyházán a körzetes gyerekorvos előre megmondta, hogy amikor szülés után hazaengednek a kórházból, akkor ő aznap jön a védőnővel ellenőrizni, mert kötelező, és ezért ő 7.000 Ft-ot kér... Azért sértő ez egy kicsit számomra, mert nem én hívom oda, én bevinném a gyereket hozzá, de kiemelte, hogy neki kötelező kijönni. Akkor miért kell fizetni neki, ha ki kell jönnie? Akkor a védőnőnek is fizetni kell, amikor jön a kötelező látogatásokra?
2013. máj. 13. 17:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én kifizetném abban az esetben ha számlát adna róla.Kíváncsi lennék mit szólna hozzá...:D

Nevetséges milyen orvos komolyan mondom..

2013. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha érdekel én tudok ajánlani jó gyerekorvost Nyíregyházán, a sógornőm nagyon meg van vele elégedve, és ahogy mesélte nagyon jófej, mert 6 hónapos kor után amikor már ugyebár nincs térítés a tápszeren írt nekik fel spec. AR tápszert, emit egyébként akkor szoktak, ha sokat bukik a baba, és azt fel tudta írni 1 éves koráig, és nem kellett kérni, maga ajánlotta....

Ha érdekel, megkérdezem tőle, ki Ő...

2013. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Szívesen venném, ha elküldenéd a nevét és hogy hol rendel. Előre is köszönöm!!
2013. máj. 14. 16:26
 24/24 anonim ***** válasza:
Rendben, megkérdezem, és majd privátban írok!
2013. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!