Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni pattanások ellen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót,előtte 3évig szedtem. Azóta irtózatos pattanások jönnek ki folyamatosan rajtam az arcomon, szinte mindenhol, nyakamon, hátamon. Mérgesek, gyulladtak, nagyok és úúúúgy zavarnak. El fog ez múlni, másnak is volt ilyen?

Mit tanácsoltok?


2013. máj. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha menj el szoliba az leszárítja őket.:)
2013. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én januárban hagytam abba 5 év után. A mai napig tiszta pattanás vagyok. Arcom, nyakam,dekoltázsom, hátam, vállam... Nem múlik.. Olyan mint tini koromban,pedig 23 éves vagyok :D

Szerintem nem lehet velük mit kezdeni,én is kenem szárító tonikkal, aloe verával, kamilla teával,de hiába... :/

Te is a pattanásokra kaptad anno a tabit?

2013. máj. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!