Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mióta van ennyi sok kategória...

Mióta van ennyi sok kategória a gyerekvállaláson belül? Csak nekem kerülte el eddig a figyelmemet? Kár h abortusz témakör nem lett külön.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ügyesek, gyorsan korrigáltak :)
2013. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ötlet,volt gondolom megunták a sok veszekedést,sok ismétlődő kérdést pl a családi pótlékról.
2013. máj. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mit kell állandóan az abortusz téma miatt hisztizni? Akit nem érdekel, ne kattintson rá! Engem sem érdekel jó pár témakör, nem is olvasgatom őket.


Az meg, hogy sokan szeretnének gyereket, de nem jön össze, ezért fröcsögnek az abortuszon átesett nőkre nem normális. Mi közük hozzá? Foglalkozzanak a saját életükkel.


Nekem a karjaim közt halt meg az édesanyám, mégsem szólok be azoknak, akik azért nyavalyognak, mert rájuk telepszik az anyjuk, hogy "örülj, hogy neked van".


Ha nem érdekel, vagy feldühít, ne olvasd el. Ennyi!

2013. máj. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló képzeld nekem is a karjaim között halt meg az 50 éves édesanyám én se fröcsögök azokra akik szidják az anyjukat.


De szerintem semmivel nem lett volna nehezebb egy ab.témakört létrehozni mint egy altatást mondjuk...

és igenis zavaró lehet szerintem ha vki igyekszik teherbeesni stb. és abban a kategóriában lesznek az abortuszos kérdések, bár remélem lesz annyi eszük hogy nem oda írják...

meg sokszor van hogy ki se derül a kérdésből mondjuk hogy konkrétan mire gondol a kérdező tehát az hogy hogy zajlik egy abortusz az lehet olyan is mikor elhalt a baba meg lehet olyan is aki önszántából megy, ez a kérdésből nem derül ki...

2013. máj. 17. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!