Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normalis dolog?

Dizso kérdése:

Szerintetek ez normalis dolog?

Figyelt kérdés
Irtam h a faluba gondok akadnak egy no kutyaival van neki 8 ovoda mellett tartja oket majdnem minden reggel a fraszt hozza a gyerekekre mikor elhaladunk a kapu elott na meg a tobbi jardan kozlekedo emberre es mikir felhozom a kerdest h mit tehetnek ilyen valaszokat kapok h nenj korbe minek szultel egy szatyor gyereket hisztis falusi vagyok meg urtam h bizony elofordul h atmennek az ovi udvarba es erre azt irjak h mer nincs meg kiirtva akkor az osszes gyerek ha ilyenek a kutyak es h mi anyak ha szulunk egy gyereket elmegy az eszunk es az is baj ha zold a fu es kek az eg???!!!! Hogy irhat ember ilyet?
2013. máj. 17. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha átmennek az udvarba akkor az ovoda vezetésével kell beszélj az ő felelősségük. De a ha keritésen belül vannak akk törvényesen tartja őket, ezzel nem tudsz mit kezdeni.
2013. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha átmennek az ovi udvarába az valóban probléma, jelezd a vezetőség felé, hogy rendezzék ezt a tulajdonossal. Az, hogy kerítésen belül ugatnak és te ettől megijedsz, ne haragudj, de a te bajod. Ezen kár hisztzni.
2013. máj. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat: hisztizni
2013. máj. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most itt konkretan az anyukakhoz es a gyerekekhez valo hozza allas mert nekem 2 kislanyom van ez egy szatyor gyereknek felel meg? Es mi edesanyak nem hulyulunk meg mert gyerekunk lett csak feltunk ez most komoly h egy allat lassan fontosabb mint egy csopp ember?
2013. máj. 17. 09:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj de ha így írsz nem csodálom,hogy nem kapsz normális választ.Ha a kutya átmegy az óvoda udvarára az az óvodavezetőség dolga,amúgy meg annyi kutyát tart amennyit akar a kerítésen belül,menj át a másik oldalra ha annyira zavar,és igazuk van tényleg hisztis vagy.
2013. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!