Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elég az 5 cm vastag szivacsmat...

Elég az 5 cm vastag szivacsmatrac a kiságyba vagy mindenképp 6 cm-es kell?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a miénkben 5 centis van. semmi gond nincs vele, nagyon jókat alszik rajta a lányom :)
2009. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. okt. 2. 12:41
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekünk is 5 centis az az 1cm se ide se oda. Nem akarlak bántani de neked ez tényleg olyan nagy gond ezt eldönteni. Mi az h muszály h 6centis legyen ezt hol láttad. Azon az egy centin semmi nem múlik. Első babás vagy? Hanyadik héten vagy? Légyszi ne hari csak meglepődtem ezen a kérdésen h ha ez ilyen dilemma később mi lesz? 34hetes kismamika
2009. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is köszi.Igen,első baba,33 hetes vagyok,és teljesen igazad van,az utóbbi 2 napban nem tudom miért,de teljesen bepánikoltam,fogalmam sincs,miből mi a jó.Amúgy szerintem természetes,hogy a lehető legjobbat szeretném megadni a gyerekemnek,csak sajnos ezt a pénztárcám nem engedi teljes mértékben.És azért kérdeztem,mert az 5 cm vastag 3000 Ft,a 6 cm vastag pedig 4500. És nekem nem mindegy az az 1500 Ft sem. Érted már? :)
2009. okt. 2. 16:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy én sem akarlak bántani,de a muszáj pontos j.
2009. okt. 2. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!