Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni szülés...

Hogyan lehet lefogyni szülés után?

Figyelt kérdés
Milyen, kevésbé drasztikus módszereket, ételeket ismertek?Ki hány kg-t fogyott és mennyi idő alatt?
2009. okt. 2. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Én szoptattam az elsőt, 18 kg-t fogytam 2 hónap alatt. Most a második gyerekkel 16-t fogytam szintén 2 hónap alatt. Kevesebb vagyok, mint a terhesség elején.
2009. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:)Hogyan sikerült?
2009. okt. 2. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Alkati kérdés. Nekem is azt mondták, hogy a szoptatástól fogyni fogok, de csak híztam még 4 kilót. Nagyon keveset eszem, gyakran, rengeteget mozgok, mivel egy örökmozgó 20 hónapos gyerekem van, mégis csak 4 kilóval vagyok kevesebb, mint szülés előtt. Igaz, én a szoptatás miatt eddig a sportot direktben hanyagoltam, csak finoman csináltam, de most már azt hiszem be fogok keményíteni, mert ez így nem okés.
2009. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én meg nagyon lefogytam,kevesebb vagyok,mint terhesség elött :( Szoptatok és a babám nem túl aluszékony,teljesen lefogyaszt :) Sokszor enni sincs idöm,csak ha alszik,az meg nem sokszor van. Én meg hizni szeretnék. Szülés után kb 2-3 hét alatt lement 12 kg, most 3 hónap után még 5 kg. CSak azt tudom tanácsolni,hogy ne egyél zsiros ételeket,ne sok húst, kevés édességet. De gondolom ezeket tudod,hogy hizlalnak. Sajna több tanácsot nem tudok adni,mert én meg mindig hizni akartam.
2009. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 18 kg-ot felszedtem, de 4 hónap alatt le is ment, és nem is fogyókúráztam. szoptattam végig. A kórház után 6 kg ment le, utána 4 nap alatt 4 kg. A többi már lassabban. Én jártam végig úszni terhesség alatt, lehet, hogy így könnyebben regenerálódtam. És úgy estem teherbe, hogy ideális súllyal kezdjem. De nagyon sokat sétálok a babával és az apukájával.
2009. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Jó a kérdés,szerintem is alkat kérdése.Én még 5 kg-val vagyok több,mint teherbeesés előtt,pedig heti 3 alk. futok(5km/alk.).Nem eszek sokat,13 hónapos koráig szoptattam.Most megyek konditerembe,mert már unom,hogy a farmerjaimból a hasam kilóg.
2009. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Én a terhesség alatt közel 30 kilót híztam. Előtte csontsovány voltam, szülés után pedig nem ismertem rá a tükörben lévő dagi anyukára. Apránként, több, mint egy év alatt lement majdnem 20 kiló, de ezen belül igazán az alábbi időszakok voltak hatásosak:

- amikor keveset ettem (mindegy, hogy mit, csak olyan kismacskának való adagokat),

- amikor futni jártam,

- amikor hasizmoztam minden nap.

Most egyiket sem csinálom, így nem megy le egy deka sem.

2009. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Nos, alkatilag és genetikailag van nagy szerencsém. Picike vagyok, de azért nagyon megviselt a plusz 12 kg cipelése. Szülés után 2 héttel olyan voltam, mint korábban. A szoptatás miatt rengeteget eszek és iszok.

Nem tudom, milyen géneket örököltél, de lehet, hogy érdemes lenne tornáznod, sokat mozognod. Sajnos most jön a hideg, ilyenkor nehezebb, de meg lehet találni a módját. Fogyassz sok gyümölcsöt, étkezz többször keveset és nagyon egészségesen!

2009. okt. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 1 éves a lányom, 2 hónapja nem szopik, én most kezdtem el a 90 napos diétát.

Amugy azt mondják, hogy a napi kaloriabevitel ne legyen több 1200-nál, mozgás mellette, fehér kenyér, cukor számüzve, és akkor lemegy a felesleg.

2009. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En 25 kg-ot szedtem fel terhesen, elotte vekony voltam es csinos. Szules utan 14 maradt, nem indult be a tejem, ettem ot heten at, mint a gep es csatlakozott meg 3 kg a 14-hez. Tejem tovabbra sem volt, tehat nem ez volt a megoldas kulcsa...

En elkezdtem dietazni, nem fogyokuras dietat csinaltam, hanem "aranyereset", ugyanis mar terhesseg alatt vegig rettenetes szekrekedesem volt, kijott az aranyerem is, megmaradt mind a ketto szules utan is. Igy elhagytam a kenyeret, feher lisztet, a sok cukrot, tehat csak minimalis szenhidratot fogyasztottam, nem tobbet, mint amit kellett, helyette sok hus, feherje, zoldseg, gyumolcs. Az anyagcserem begyorsult, elmult az aranyerem es talan ezek miatt is, de nagyon gyors fogyasba kezdtem. Ugyhogy en villamgyorsan elkezdtem tornazni, mert baba elott inkabb izmos testalkatom volt es feszes borom, feltem, hogy ha gyorsan torna nelkul megy le minden, akkor aszalt szilva leszek.

Heti otszor tornaztam otthon dvd-re a babam mellett, eleinte zsiregeto tornat, utana alakformalot.

A hatas tokeletes volt: mire a fiam 4 honapos lett lement mind a 17 kg, az azt koveto honapokban meg harom, viszont a torna miatt olyan macska testem lett, mint amilyen elotte sem, azota is tartom a format, a tornat nem hagytam el, pedig mar a masodik babat varom. Az etkezesem nagyjabol megmaradt, a szenhidratot csak delelott probalok enni, az ebedem normalis, delutan van nasi is, este inkabb csak gyumolcs. Igy meg terhesseg alatt is tartom a formam.

2009. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!