Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem szeretnék lefogyni,...

Nem szeretnék lefogyni, rajtam maradnak a kilók 3 hónappal szülés után?

Figyelt kérdés

Még van rajtam pár kiló,ha nem fogyózok rajtam maradhat?A hasam még elég nagy,nem húzódott vissza teljesen...az is így marad már?

Ezzel a pár kiló plusszal olyan jól érzem magam...nem szeretnék a régi lenni :-D


2009. nov. 12. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajtam addig rajtam maradt, amíg szoptattam (3 évig), de utána 1 hónap alatt fogyózás nélkül lement minden. Szerintem ez egyénileg változó, nem fogja tudni neked senki megmondani.
2009. nov. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én amúgy is vékony voltam, de szoptatás alatt még 8 kilót lefogytam. Valaki hízni szokott, valaki ugyanolyan.

Mindenki más. Azért jó ilyet hallani, hogy valaki dagibb akar lenni :) Én is szeretnék egy kicsit. A duci nők azt hiszik, nekünk milyen jó. Hát hízni ugyanolyan nehéz, mint fogyni :S

2009. nov. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg szoptatod a kicsit- bár nem írtad- addig biztos fogysz. A hasad miatt viszont ne aggódj, nekem is megmaradt három hónaposan, de mire fél éves lett a kisfiam, szépen visszahúzódott. Igaz, hetente egyszer felüléseket csináltam, de nem vittem túlzásba!:)
2009. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elindul a babád, kb 8-9 hónaposan, akkor tovább fogsz valószínűleg fogyni, erre készülj. Egyfolytában utána rohangálástól igen sokat lehet fogyni.
2009. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 4 kgot fogytam szoptatás alatt.

Ez alkatfüggő.

Egyél sokat:-))

2009. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 hónapos a kisfiam és az összes plusz leolvadt rólam. :(((


Éppen ma voltunk dokinál, babóm 7,4 kg, mondta is a doki néni, hogy na anyuka tessék hízni, mert nem fogja elbírni a gyereket! :(((

2009. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!