Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meglepitek valamivel a kisgyer...

Meglepitek valamivel a kisgyerekeitekkel apák napján a férjeteket? Mivel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A lányomnak megtanítottam egy verset, azt mondta el tavaly. "Este van, este van, édesapa fáradt, aranyhajú lányom, te bonts nekem ágyat..."-így kezdődött.
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mindenképp, de még nem tudom mivel. Egyszer kapott már cd-n róluk szóló power pointos zenés képes cd-t, tavaly pedig egy bekeretezett képet egy verssel, a gyerkőc kézlenyomatával, és egy kis "rajocskájával".
2013. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez remek ötlet, hányadikára esik idén apák napja? (bocsi az offért, csak fellelkesültem és gondoltam megkérdezem :)
2013. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Apák napja már volt idén, Május 9-én.

vagy is ami a nemzetközi apák napja, férfi nap.

Mi külföldön élünk, itt ünnepelik ezt is. A férfiak elmennek sörözgetni egész napra, mert munkaszüneti nap.


Férjem szereti a virágokat, így mindig kap cserepes virágot amit én öntözök onnantól. lányom adja oda neki.

2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Erre tudtommal több variáció is van. Mi mindig június harmadik vasárnapján tartjuk, de van aki május 19-én Ivó napján.

[link]

2013. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Magyarorszagon nincs apak napja, igy konkretan akkor tartod, amikor akarod - ha akarod
2013. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Itthon nem szokás apáknapját tartani ,igy mi sem tartunk ilyett.
2013. máj. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
igen,készülünk.A kedvenc sütijét csináljuk,karamellizálok cukrot,és abból csinálunk szivecskét,és ez szúrjuk a desszertbe.Meg valami apró ajándékot is készítünk,vagy veszünk.
2013. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szánalmasok ezek a lepontozások. Mindenesetre boldog vagyok hogy olyan apukája van a gyermekemnek hogy bőven kiérdemli hogy legyen egy nap neki is, ne csak nekem édesanyának, amikor mindazt a jót megköszönjük,amit tőle kapunk. Dacára annak hogy ez Magyarországon nem elterjedt. Ahol az apuka nem érdemel ennyit, ott egyéb baj van, nem pedig az az ok, hogy itthon nem ünnepli az egész ország. Nyilván ebből fakad az a borzasztó keserűség, ami sokakat lepontozásra késztet. Valami boldogságpótlás-féleség. Elégtétel, amiért nincs társ-apa, akit ünnepeljenek. Szomorú. Sok boldogságot a lepontozások által, ha már máshogy nem jött össze!
2013. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem tartunk apák napját, azt sem tudtam, hogy van ilyen. Attól függetlenül az év többi napján is elkészítem a férjem kedvenc édességét és a többi napon is készítünk neki ezt-azt a kicsi által.
2013. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!