Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem szerint kicsit "belezak...

Férjem szerint kicsit "belezakkantam" az anyaságba, jó lenne várni pár évet a következő babával. Én viszont szeretnék kis korkülönbséget, hiszen az a jó a gyerekeknek. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
2013. máj. 31. 17:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem az a jó a gyereknek,ez nagy tévhit.Szerintem érdemes a párodra hallgatnod,közös döntés kell,hogy legyen,és az ember gyereket szül,nem testvért,minden kor különbség jó.Sose szülnék kis korkülönbséggel.
2013. jún. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nekem meg mindenki azt mondja, hogy a kicsi a jó, mert akkor összenőnek, azonos az érdeklődési kör, könnyebben lehet programokat szervezni stb.


Köszönöm a válaszokat, alaposan átgondolom és átbeszéljük még.


Most 1 éves amúgy a lányunk.

2013. jún. 1. 12:48
 13/14 anonim ***** válasza:
3-4-5 év korkülönbséggel is összenőnek,és ennél több korkülönbségnél is nagyon jó testvérek lehetnek,aki azt mondja neked a kis korkülönbség a jó,az nem beszél a rengeteg hátrányról,mert több van,mint előny.
2013. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
3.vagyok Nekem pl. egy fiam van meg egy lányom. :) 3 év van köztük de ha mondjuk 2 lenne akkor se tudnám, hogy nekik hogy a fenébe lesz egy az érdeklődési körük. :) Ez hülyeség! Tényleg sokkal több a hátrány mint az előny a kis korkülönbséggel. :(
2013. jún. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!