Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti is így állnátok anyósékhoz...

Ti is így állnátok anyósékhoz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy anyósék mezőgazdasággal foglalkoznak, viszont a tisztaságra/higiéniára nem nagyon ügyelnek. 3 hete megszületett a kisbabánk, viszont nem tudom, olyan fura érzésem van, hogy nem szívesen vinném ki oda, abba a közegbe. Nem tudom, mit kellene tennem ebben a helyzetben!?
2013. jún. 7. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
mármint nem mosnak kezet, nem takarítanak rendesen?
2013. jún. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen...
2013. jún. 7. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én vinném hozzájuk. a lányomat is vittem az apukámhoz meg a mamámhoz, pedig ott is aztán volt minden. nem bántam meg, mert apukám a lányom 5 hónapos korában meghalt. Nekem sokkal fontosabb volt az, hogy lássák az unokát, mint a körülmények.
2013. jún. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
A babát 3 hónapig elvileg érdemes "otthon tartani". Erre hivatkozva simán elkerülheted az oda vitelt. Utána viszont azt mondom, hogy kell egy kis kosz a gyereknek.
2013. jún. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak oda mentek és este jöttök abból mi baj lehet? A bab még úgy is csak a hordozóban van és amikor meg fogják a picit meg kéred, hogy előtte mossanak kezet. Szerinted ha a férjed ott nőt fel, akkor nem hordozza már ugyan azokat a bacikat amivel a pici találkozna ott? Hidd el jól be vált bacik vannak ott amit te és a férjed is réges régen hordoztok már.
2013. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk apósomnál vannak áldatlan állapotok. Panelban lakik, de ragad a padló a több éve összegyűlt kosztól, a falak penészesek, minden tiszta por, még kezet mosni sem lehet, mert a mosdókagylók koszos edénnyel vannak tele, a kád koszos ruhákkal, a wc körül bűz terjeng, mert spórol a vízzel... Én ennek ellenére azt mondtam, hogyha a férjem ragaszkodik hozzá, felvihetjük a babát !rövid! időre, mert én ott pl. nem szoptatnám meg semmi pénzért, de a férjem maga mondta azt, hogy nem szeretné, ha felvinnénk a babát. Amíg otthon lakott a férjem, addig próbált tisztaságot tartani, de mióta elköltözött elszabadult a pokol. Sajnos nagyon érzékeny ő mindenre, és ha valamiért felmegyünk apóshoz mindig előjön a bőrbetegsége, folyik az orra, köhög és azt mondta, hogy ennek nem szeretné kitenni a kicsit. Nem azt mondom, hogy a mi lakásunk csillog-villog, de bűz nem terjeng és megkövesedett mocsok sincs. Először is beszéld meg a férjeddel, hogy ő mit gondol, lehet, hogy ő maga se szívesen vinné oda a babát.
2013. jún. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amíg pici, addig egyszerűen az anyósék menjenek hozzátok látogatóba ha érdekli őket a baba. Ha nagyobb akkor már ellehet kezdeni hozzá szoktatni az állapothoz lassacskán. Meg lehet szólni is nekik, hogy baba-taperolás előtt kézmosás meg ilyenek. Ha viszel neki mindent, nem is érintkezik az ottani dolgokkal.
2013. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

6-os!

Én a helyedben azért felmennék apósodhoz alkalomadtán kitakarítani...

2013. jún. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem ha a helyedben lennék.
2013. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Vigyél sok textil pelust,én anyósomék sincsenek oda a higiéniáért,de mikor mentünk kitakarítottak a többire meg én figyeltem ,hogy tiszta helyre pakoljak,pl mosogatásnál stb.

Ekkora hülyeséget,hogy a babát 3 hónapig otthon kell tartani még nem hallottam.

2013. jún. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!