Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik ilyen? Én ezt nem...

Létezik ilyen? Én ezt nem hiszem el!

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 9. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyenről. Az élsportolóknál pl. gyakori, hogy hónapokig nem menstruálnak. Van már 2 saját gyereke, tudja milyen a terhesség, de mint mondják minden terhesség más. Ráadásul a férje elkötette magát, regenerálódott :) Ez tényleg igazi csoda, mint a kislány neve is mutatja.
2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezik, bár nekem is nehéz elhinnem, hogy vki tényleg nem veszi észre, hogy terhes.

Egyébként a képek alapján azt se nézném ki belőle, hogy futónő. Nem igazán olyan az alkata:D

Voltam anno szülészeten nyári gyakon, ott is volt ilyen. A nő bement a sürgősségire, hogy furcsa folyása van, aztán csak nézett, mikor mondták neki, hogy talán fáradjon fel a szülőszobára, mert elfolyt a magzatvize. Váltig állította, hogy nem lehet terhes, mert spirálja van.

Hát spirálja az volt, de mellette ott volt két gyerek is.

2013. jún. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak olyan furcsa ez.Még nemrég voltam terhes,friss az élmény,de lehetetlennek tartom,hogy valaki nem veszi észre, jelen esetben 8 hónapon át,hogy várandós.

Még ha tényleg nem is hízott nagyon,nem volt rosszul se,és a vérzésére se figyelt,de nem érezte mikor mocorgott bent!?

2013. jún. 9. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. Amondó vagyok... De hogyan nem érzékeli azt, hogy mocorog a baba??? Össze nem téveszthető semmivel sem!!!! Ha nem is nőtt a pocakja, azért mozognia csak kellett!

Sajnos, én ezeket csak álsztoriknak gondolom. Nem biztos hogy így van, de én elképzelhetetlennek találom.

24+2hkm

2013. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ilyen, volt ilyenről külön sorozat is régen a tlc-n
2013. jún. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, én is láttam már sok ilyet a TLC-n, nem hiszem, hogy kitalálnák, mert ugyan, mi értelme lenne?
2013. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!